Zoninių varžybų nugalėtojos Dukstynos pagrindinės mokyklos mergaitės

1136
    0

CIMG0010

Gruodžio 10 dieną, Ignalinoje, vyko Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio mergaičių (gim. 1997 m. ir jaun.) zoninės mažojo futbolo 5×5 varžybos. Mūsų rajoną atstovavo Dukstynos pagrindinės mokyklos mergaitės iškovojusios pirmąją vietą rajoninėse varžybose.

Ignalinoje vykusiose zoninėse varžybose dalyvavo penkios komandos: Ignalinos r. Daugėliškio vidurinė mokykla, Visagino ,,Žiburio” pagrindinė mokykla, Rokiškio Senamiesčio pagrindinė mokykla, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla, Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija. Komandos žaidė pogrupiais. Mūsų mergaitės savo pogrūpyje nugalėjo priešininkes iš Zarasų r. ir finale kovojo su Ignalinos r. Daugėliškio vidurinės mokyklos mergaičių komanda. Po sunkios kovos pirmąją vietą iškovojo Dukstynos pagrindinės mokyklos mergaičių komanda (mokytojai Vitalijus Martikonis, Regimantas Verbickas). Rezultatyviausia komandos žaidėja Ugnė Adamavičiūtė. Mergaitės taip pat iškovojo teisę dalyvauti tarpzoninėse futbolo varžybose.