Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Vilniečius ir sostinės svečius džiugina naujasis Stoties hostelis

Vilniečius ir sostinės svečius džiugina naujasis Stoties hostelis

354
0

 

Baigiantis vasaros sezonui iš Vilniaus išvykstančius turistus keičia į sostinę atvažiuojantys studentai ir naują darbų sezoną pasitinkantys įvairių sričių specialistai. Natūralu, jog jiems iš karto prireikia kokybiškos apgyvendinimo vietos už prieinamą kainą. Išaugusi pasiūla kilsteli ir ilgalaikės, ir trumpalaikės nuomos kainas mieste. Tad tiems, kurie iš anksto nerezervuoja sau būsto, dažnai tenka pasitenkinti atokiau nuo centro esančia gyvenamąja vieta ir didesnėmis nuomos kainomis. Žinoma, gerai rinką pažįstantys žmonės neabejotinai gali surasti ir itin patrauklių pasiūlymų. Vienas iš jų – apgyvendinimo paslaugas Vilniaus gyventojams ir svečiams siūlantis naujasis Stoties hostelis!

 

Patogi lokacija

Ir ilgalaikę nuomą pamėgusiems studentams, ir darbo reikalais trumpam atvykstantiems specialistams renkantis gyvenamąją vietą esminiu kriterijumi išlieka lokacinis tos vietos patogumas. Paprastai ieškoma gyvenamosios erdvės, kuri yra šalia tikslinių darbo, mokymosi įstaigų arba netoli viešojo transporto infrastruktūros taškų. Logiška, jog paprastai nesinori rinktis vietos, kuri būtų itin toli nuo reikalingų įstaigų. Tokiu atveju kasdien reikėtų skirti iki kelių valandų kelionėms dideliame, dažnai automobilių kamščių trikdomame mieste.

Stoties hostelis idealiai atitinka įprastai keliamus lokacijos patogumo reikalavimus. Į Vilniaus autobusų ar Geležinkelio stotį atvykę keleiviai hostelį pėsčiomis pasieks per vos 1-2 min. Taip pat visai šalia Sostinės hostelio yra daugybė įvairiomis kryptimis važiuojančio viešojo transporto stotelių. Todėl ši, netoli nuo Vilniaus Senamiesčio įsikūrusi vieta puikiai tiks ir daug mieste keliaujantiems, ir dažnai iš Vilniaus į kitus miestus išvykstantiems žmonėms.

Verta paminėti ir tai, jog visai šalia hostelio veikia pačios įvairiausios pramogų ir būtinų paslaugų vietos. Nuo kavinių, užkandinių ir barų, iki knygyno, vaistinės, odontologijos klinikos ir valiutų keityklos. Tai labai svarbus privalumas, kurį greitai įvertina miesto centre įsikūrę žmonės.

Komfortas ir ramybė

Hosteliuose ar kitose nuomojamose patalpose apsistojantys gyventojai paprastai įvertina ne tik lokacijos patogumą. Labai svarbu individualiai  įvertinti kiekvienos potencialios gyvenamosios vietos patogumą bei galimybes gerai pailsėti po įtemptų dienos darbų ar mokymosi veiklų. Natūralu, jog renkantis apgyvendinimą miesto centre triukšmas bus kiek didesnis nei toliau nuo centro įsikūrusiuose rajonuose. Todėl prieš apsistojimą verta įsigilinti į apgyvendinimo vietos garso izoliacijos kokybę bei triukšmo politiką.

Stoties hostelis gali būti puikiu pasirinkimu tiems, kurie ieško komfortiškos, kokybišką poilsį užtikrinti galinčios apgyvendinimo vietos miesto centre. Hostelis gyventojus pasitiks malonia, jaukumą užtikrinančia aplinka. Taip pat Stoties hostelis visapusiškai stengiasi užtikrinti ramų svečių nakties poilsį. Šiuo tikslu jame apsistojantys gyventojai raginami nuo 22 h vakaro iki 6 h ryto laikytis tylos valandų ir taip prisidėti prie bendro ramios aplinkos kūrimo.

Priimtina nuomos kaina

Ir ilgesniam, ir trumpesniam laikui sostinėje apsistojantys gyventojai daug dėmesio skiria ne tik gyvenamosios vietos lokaciniam patogumui bei patalpų estetiniam vaizdui bei komfortiškumui. Vienu svarbiausių faktorių išlieka nuomos įkainis. Kiekvienas siekia rasti kuo patogesnę, erdvesnę ir modernesnę apgyvendinimo vietą už konkurencingą kainą.

Priimtina kaina yra vienas pagrindinių Stoties hostelio privalumų. Apgyvendinimo vienai parai tarifas siekia iki 12 eur. (rezervuojant apgyvendinimą bent 1 mėnesiui kaina sumažėja iki 10 eur. per parą!). Vertinant kokybės, kainos bei apgyvendinimo vietos santykį, Stoties hostelis neabejotinai yra vienu geriausių pasirinkimų visame mieste. Hostelio svečiams siūlomi bendrieji miegamieji, kuriuose jie gali apsistoti vieni ar kartu su draugų, bendradarbių kompanija. Kiekviename kambaryje yra šaldytuvas, veikia nemokamas internetas, daiktų saugojimo spintelės,  gyventojai gali be papildomo mokesčio naudotis bendra virtuve ir laisvalaikio erdvėmis. Na, o didesnio privatumo pageidaujantys asmenys gali apsistoti dviviečiuose miegamuosiuose, kurių apgyvendinimo kaina parai siekia vos 45 eur. Kainos yra itin konkurencingos. Tik pravartu atsiminti, jog kiekvienai parai ir bendrų, ir atskirų dviviečių miegamųjų atveju galioja papildomas (1 eur. kiekvienam asmeniui) savivaldybės turisto rinkliavos mokestis.

Hostelio svečiams už atskirą papildomą mokestį siūlomos parkingo, skalbimo bei džiovinimo paslaugos ir galimybė dviviečiuose kambariuose apsistoti su mažais naminiais gyvūnais. Kasdien palaikoma kambarių švara ir tvarkingumas bei galimybė bet kada nemokamai atšaukti pasirinktą rezervaciją nudžiugins kiekvieną Stoties hostelį pasirinkusį klientą. O paslaugus, įvairiomis kalbomis kalbantis personalas bei visą parą veikianti registratūra neabejotinai padės užtikrinti puikią viešnagės hostelyje patirtį ir privatiems, ir verslo klientams.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia