Respublikiniame Kalėdiniame mažojo futbolo turnyre dvi prizines vietas iškovojo Ukmergė

1072
    0

DSC 0719

Gruodžio 17 d. (šeštadienį) Šventupės sporto komplekse vyko Respublikinis Kalėdinis šeimų mažojo futbolo turnyras, kuriame dalyvavo 12 komandų iš įvairių Lietuvos miestų. Šeimų komandos buvo suskirstytos į keturis pogrupius:

A pogrupis                                B pogrupis
    Adamavičiai (Ukmergė)                Verbickai (Ukmergė)
    Viktoravičiai (Šiauliai)                Lekavičiai (Kaišiadorys)
    Ragauskai (Ukmergė)                    Juozaičiai (Radviliškis)

C pogrupis                              D pogrupis
    Gudėnai (Kaunas)                    Ališauskai (Ukmergė)
    Marozai (Panevėžio raj.)                Jackai (Šiauliai)
    Buzevičiai (Kaunas)                    Vitkauskai (Trakai).

Iš pogrupių į ketvirtfinalių susitikimus pateko po dvi pirmąsias ir antrąsias vietas užėmusios komandos. Ištraukus burtus ketvirtfinalio susitikimuose varžėsi: Viktoravičiai – Vitkauskai (5-0 nugalėjo Viktoravičiai), Verbickai – Gudėnai (3-0 nugalėjo Verbickai), Buzevičiai – Adamavičiai (po baudinių serijos nugalėjo Buzevičiai), Ališauskai – Lekavičiai (5-3 nugalėjo Ališauskai). Ketvirtfinalio nugalėtojai pateko į turnyro pusfinalio susitikimus, o pralaimėję varžėsi dėl V – VIII vietų.

alisauskai

Ališauskai

Pusfinalio susitikimuose Ališauskų šeima nusileido Viktoravičiams rezultatu 3 – 0 ir finale žaidė III – IV vietos su Buzevičių šeima iš Kauno. Rezultatu 7 – 0 sutriuškinę varžovus iš Kauno Ališauskų šeima iškovojo turnyro bronzos medalius.

Finale dėl I – II vietos susitiko Verbickai ir Viktoravičiai. Po baudinių serijos 2 – 1 Verbickai nusileido antrus metus tapusiems čempionams Viktoravičiams.

Turnyro nugalėtojos apdovanotos futbolo aprangomis, taurėmis, medaliais ir rėmėjų įsteigtomis atminimo dovanomis.

Taip pat apdovanoti ir geriausi šeimų komandų žaidėjai:

Viktoravičių šeimoje: Raminta Zukaitė ir Tomas Riabčinskas;

Verbickų šeimoje: Vidmantė Sejonaitė ir Linas Blažinskas;

Ališauskų šeimoje: Sonata Vanagaitė ir Tautvydas Eliošius.

Šio turnyro metu vyko ir Lietuvos moterų futbolo I lygos čempionato nugalėtojų apdovanojimai, Ukmergės „Izobara“ komandos merginos tapo čempionėmis ir iškovojo čempionių taurę.

Taip pat Ukmergės rajono Vidiškių seniūnijos seniūnas Virginijus Štaras ir Sporto centro direktorius Vytautas Tutlys apdovanojo geriausią Vidiškių seniūnijos sportininkų dešimtuką.