Pradinis Kultūra Renginiai Ukmergę su gimtadieniu sveikina „rokenroliškas“ balandis

Ukmergę su gimtadieniu sveikina „rokenroliškas“ balandis

538
0
vilkmerge.lt nuotr.

Trečiadienį Ukmergės miesto centre, Kęstučio aikštėje prie Ukmergės rajono savivaldybės pastato esančiame skverelyje, nutūpė balandis. Regis, nieko keisto – balandžių daug Ukmergėje! Bet šitas – tikrai nepaprastas! Pašiaušęs savo plunksnas, suvėlęs virš kaktos pankišką skiauterę ir dar grojantis gitara! O grojantis ne bet ką – rokenrolą!

vilkmerge.lt nuotr.

Jaunimas greitai išrutuliojo mintį: čia gali būti ir „rokenroliškas“ erelis, ir sakalas. Dar daugiau – gali būti ir  „pankovas“ varnas!

Tai jaunojo ukmergiškio menininko Mykolo Vasiliausko dovana gimtajam miestui 690 metų jubiliejaus proga. Ant didžiulio akmens nutūpusio, iš metalo iškalto paukščio su gitara skulptūra  buvo perduota Savivaldybės merui Dariui Varnui.

vilkmerge.lt nuotr.

Pernai, minint Ukmergės Vlado Šlaito viešosios bibliotekos šimtmetį, jos kiemą papuošė to paties autoriaus iš ąžuolo medienos suręstas Vlado Šlaito suolelis-kalbanti skulptūra. Iš metalo, medžio, stiklo ir kitų medžiagų gimstanti Mykolo kūryba – nuo baldų, tvorų ir vartelių, žibintų, žarsteklių ir šviestuvų iki virtuvių šefų taip garbinamų, puodų, troškintuvų, prikaistuvų – sėkmingai iškeliauja į  visas keturias Lietuvos puses.

Rasa Griškevičienė

Ukmergės Vlado Šlaito viešosios bibliotekos direktorė

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia