Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Kaip nuo išrankaus valgytojo pereiti prie sveiko katės apetito?

Kaip nuo išrankaus valgytojo pereiti prie sveiko katės apetito?

491
0
kate

Daugelis kačių šeimininkų susiduria su išrankumo problema. Dažnai susimąstome, kodėl mūsų katė atsisako maisto, kurį jai duodame. Yra daugybė priežasčių, kodėl katės gali būti išrankios, kai kalbama apie maistą. Viena dažniausių priežasčių yra ta, kad katės turi labai sustiprintus skonio ir kvapo pojūčius. Jos gali nenoriai valgyti naujo, joms nepažįstamo maisto. Be to, katės gali turėti skonio ir tekstūros pageidavimų, kuriuos sunku patenkinti.

Kita kačių neramumo priežastis gali būti stresas. Katės yra gyvūnai su jautria nervų sistema, todėl stresas gali turėti įtakos jų apetitui. Aplinkos pokyčiai, pavyzdžiui, persikraustymas, naujo šeimos nario pristatymas ar remontas, gali paskatinti kates nustoti ėsti. Problema taip pat gali būti liga. Jei jūsų katė ilgai neėda, verta pasikonsultuoti su veterinarijos gydytoju, kad būtų nustatytos bet kokios sveikatos problemos.

Suprasti savo katės mitybos poreikius

Norint padėti savo katei iš išrankios valgytojos tapti sveika, svarbu suprasti jos mitybos poreikius. Katės yra mėsėdžiai, todėl jų mityboje turi būti tinkamas kiekis gyvūninių baltymų. Pravartu rinktis drėgną arba sausą kačių maistą, tačiau tokį, kuris būtų kokybiškas ir turėtų visaverčių maistinių medžiagų. Taip pat svarbu, kad jūsų katė gautų reikiamą kiekį vitaminų ir mineralų. Jei nesate tikri, kokie yra jūsų katės mitybos poreikiai, pasikonsultuokite su zoodietologu, kuris gali padėti parinkti tinkamą racioną.

Kaip pereiti prie sveikesnės dietos savo katei

Pereiti prie sveikesnės dietos savo katei gali būti sunku, tačiau tai įmanoma. Svarbiausia – palaipsniui į katės racioną įtraukti naują maistą. Pakeitimus reikia daryti palaipsniui, kad katė galėtų prie jų priprasti. Pradėti galite nuo nedidelių naujo maisto kiekių pridėjimo prie esamo katės ėdalo, palaipsniui didindami naujo maisto kiekį, kol jis sudarys didžiąją dalį katės raciono. Atminkite, kad kiekviena katė yra skirtinga, todėl gali tekti keisti mitybos keitimo tempą.

Patarimai, kaip įvesti naują maistą išrankioms katėms

Jei jūsų katė yra išranki, kai kalbama apie maistą, yra keletas patarimų, kurie gali padėti įvesti naują maistą. Pirma, neverskite katės valgyti per prievartą. Tai gali tik padidinti jos pasipriešinimą naujam maistui. Vietoj to stenkitės sukurti teigiamą asociaciją su nauju maistu. Galite pabandyti duoti naują maistą kartu su mėgstamiausiais katės skanėstais arba žaidimų metu. Pabandykite švelniai pašildyti drėgną maistą ir sumaišyti sausą maistą su trupučiu vandens. Nepamirškite, kad svarbiausia – kantrybė. Neišsigąskite, jei jūsų katė iš karto nepriims naujo maisto.

Maistas išrankioms katėms

Jei jūsų katė yra išranki, kai kalbama apie maistą, galite rinktis iš daugybės variantų. Viena iš išeičių gali būti pakeisti maisto prekės ženklą. Išbandykite skirtingų prekės ženklų ir skonių ėdalą, kad rastumėte tokį, kuris patiktų jūsų katei. Taip pat vietoj sauso maisto galite išbandyti drėgną kačių maistą. Kai kurioms katėms labiau patinka drėgnos tekstūros maistas. Kita galimybė – gaminti katėms maistą namuose. Jei turite laiko ir noro, galite patys ruošti maistą savo katei, naudodami tinkamus ingredientus ir BARF receptus.

Pagrindinių sveikatos problemų, kurios gali turėti įtakos apetitui, sprendimas

Jei jūsų katė ir toliau nerimauja dėl maisto, nepaisant bandymų įvesti naują mitybą, gali būti, kad tai susiję su pagrindinėmis sveikatos problemomis. Katės apetitui įtakos gali turėti įvairios sveikatos būklės, pavyzdžiui, dantų, virškinimo problemos arba infekcijos. Jei įtariate, kad jūsų katė turi kokių nors sveikatos problemų, kreipkitės į veterinarijos gydytoją. Jis galės diagnozuoti ir gydyti bet kokias sveikatos problemas, kurios gali turėti įtakos jūsų katės apetitui.

Atminkite, kad jei nieko nepakeitėte savo katės mityboje ir ji staiga nustojo ėsti, tai yra signalas kuo skubiau su ja vykti pas veterinarą!

Rekomenduojami išrankių kačių maisto prekių ženklai

Jei ieškote rekomenduojamų kačių ėdalo pavadinimų neramių kačių maistui, yra keletas pavadinimų, kurie garsėja aukšta kokybe ir skanumu. Vienas iš tokių prekių ženklų yra „Rural Homestead”, siūlantis įvairių skonių ir tekstūrų maistą. Kitas rekomenduojamas prekės ženklas yra „Paka Zwierzaka”, kurio pagrindinis dėmesys skiriamas natūraliems ingredientams ir pilnavertei kačių mitybai.

Santrauka: Padėkite savo katei išsiugdyti sveiką apetitą

Jei jūsų katė yra išranki, kai kalbama apie maistą, yra daugybė priežasčių ir sprendimų, kuriuos reikėtų apsvarstyti. Suprasdami savo katės mitybos poreikius, palaipsniui įvesdami naują racioną, būdami kantrūs ir eksperimentuodami su įvairiais maisto variantais, galite padėti savo katei iš išrankios valgytojos tapti sveiko apetito kate. Tačiau jei problema išlieka, verta pasikonsultuoti su veterinarijos gydytoju, kuris galės diagnozuoti bet kokias sveikatos problemas ir rekomenduoti tinkamus sprendimus. Nepamirškite, kad sveika mityba yra labai svarbi ilgalaikei jūsų katės sveikatai ir gerovei.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia