Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Dažai sienoms

Dažai sienoms

1324
0

Sienų dažymas – tai puikus būdas eksterjero ar interjero išvaizdai atnaujinti. Čia į pagalbą ateis skirtingų rūšių dažai sienoms, kurie, priklausomai nuo paskirties, tinka tiek išorinių pastato sienų dažymui, tiek dažant sienas viduje. Sienos gali būti dažomos ne vien norint suteikti grožį jų išvaizdai, bet taip pat siekiant užtikrinti apsaugą nuo neigiamų aplinkos veiksnių. Sužinokite daugiau, kokios būna dažų rūšys ir kaip išsirinkti tinkamai.

Skirtingos dažų sienoms rūšys

Dažus renkamasi pagal tai, ar bus dažomi išorės, ar vidaus objektai. Prekyboje rasite skirtingų rūšių dažus luboms, sienoms, betoninėms grindims, laiptams, taip pat lauko terasoms ir fasadams, tvoroms, įvairiems paviršiams. Vienas iš patikimiausių variantų – tai akriliniai dažai, kurie pasižymi itin dideliu patvarumu, atsparumu, apsauga, jais nudažytus paviršius lengva valyti. Akriliniai dažai itin tinka toms patalpoms, kuriose reikalingas dažų atsparumas.

Svarbu žinoti dažant sienas

Prieš išsirenkant dažus, pravartu atsižvelgti į jų technines savybes ir tai, kokiose patalpose bei kokiems paviršiams dažyti jie bus naudojami. Drėgnoms patalpoms tiks drėgmei atsparesni dažai, dažant išorines pastatų sienas – saulės spinduliams atsparesni dažai. Prieš dažydami sienas, nepamirškite tinkamai paruošti jų paviršius, tam, kad nudažytos vietos būtų dailios ir lygios.

Kokybiški, skirtingų rūšių bei spalvų dažai sienoms lauke ir pastatų viduje! Pasirūpinkite tinkama sienų išvaizda ir apsauga.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia