Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Kokias staltieses pravartu turėti namuose?

Kokias staltieses pravartu turėti namuose?

1596
0

Staltiesė – stalo puošmena ne tik šventėms. Namai atrodo kur kas jaukiau, kuomet stalą puošia staltiesė, vaza su šviežiomis gėlėmis ar puokštės kompozicija, žvakės ar kiti dekoro elementai. Visgi svarbu atsižvelgti į tai, kad puikus, stilingo interjero rezultatas pasiekiamas tada, kai detalės yra parinktos apgalvotai, atsižvelgiant į namus, švenčių progas. Todėl pateikiame kelias idėjas, kokias staltieses pasirinkti, norint, kad stalas atrodytu puošniai ne tik per šventes, bet ir sekmadienio popietę besimėgaujant kava su artimaisiais.

Balta staltiesė

Klasika tapusi staltiesė, be kurios neįsivaizduojamos šventės. Pasiūloje gausu įvairiausių dizainų – nuo minimalistinių paprastų, lygių, iki papuoštų neriniais, siuviniais ar kitomis detalėmis, todėl nepriklausomai nuo šventės tipo, temos, visada galima rasti tinkamą. Populiaru rinktis baltą staltiesę dar ir todėl, jog nesunku derinti stalo dekoracijas prie jos. Jeigu turite įspūdingą servizą, tiks minimalistinė staltiese, tokiu būdu stalas atrodys skoningai, per daug neapkrautas. Taip pat puikai atrodo spalvingos servetėles, puokščių kompozicijos, žvakės – tereikia trupučio fantazijos ir šventinį stalą galima paversti unikalia šventės puošmena.

Spalvota staltiesė 

Norint namams suteikti jaukumo, interjero dizaineriai siūlo papuošti valgomojo ar virtuvės stalą staltiese. Baltą staltiese rekomenduojama palikti šventinėms progoms, o norint, jog namai ir įprastomis dienomis atrodytų puošniai ir jaukiai galima pasirinkti minimalistinę, spalvotą staltiese. Šiuo atveju viskas labai paprasta – tereikia išsirinkti tokią spalvą, kuri dera prie interjero. Pirmu atveju, galima rinktis tokią staltiesę, kurios spalva, atspalvis dera, yra panašus į kambario apdailos ar interjero detalių spalvas. Kitas, kiek drąsesnis ir individualumą pabrėžiantis būdas – pasirinkti spalvą, kuri būtų priešinga,kitokia, bet papildanti, pavyzdžiui, jei kambaryje vyrauja pilki tonai, įdomia detale taps pastelinės rožinės spalvos staltiesė. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, jog skoningai, stilingai atrodo ramesnių, pastelinių spalvų staltieses, tad norint kurti atitinkamą nuotaiką namuose, vertėtų atsisakyti ryškių spalvų staltiesių. Daugiau staltiesių: produktai

Individualumas

Svarbu nebijoti eksperimentuoti ir kurti dar nematyta dizainą! Šiandien yra sveikintinas unikalumas, individualumas, todėl tai galima bandyti pritaikyti ir puošiant stalą. Įdomi idėja – puošti stalą keliomis staltiesėmis. Internete galima rasti dizainų, būdų, pavyzdžių, kuomet stalas atrodo stulbinančiai papuošus jį keliomis staltiesėmis iškart. Nebūtinai medžiagos ar staltiesių raštas turi būti identiškas, tačiau geriausiai tokio bandymo rezultatas pasiekiamas pasirinkus staltieses, kurių spalvos, atspalviai yra panašūs. Pavyzdžiui, pasirinkus pastelines mėlynas, kurios būtų tamsėjančia seka. Madoje natūralumas, tad kodėl nepabandžius lininių staltiesių, kurios puikiai dera su neriniais –papuošus tokio tipo baltomis servetėlėmis, baltomis žvakėmis, žvakidėmis, stalas atrodys skoningai, stilingai ir jaukiai. Taip pat nebijokite bandyti eksperimentuoti su raštais – taškuota staltiesė puikiai žiūrisi su languota.

Tad kodėl nepabandžius paderinti turimas staltieses jau šiandien?

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia