Pradinis Lietuvos naujienos „Mis Aukštaitija 2024“ finalo bilietai jau prekyboje!

„Mis Aukštaitija 2024“ finalo bilietai jau prekyboje!

188
0

„Mis Aukštaitija 2024“ organizatoriai „M Grožio ir Mados studija“ kartu su profesionalia modelių mokykla „EPMM modeliai“ gegužės 18 d. 18 val. kviečia visus į „Mis Aukštaitija – 2024“ finalą, kuris vyks Panevėžio kultūros centre.

Pasak organizatorių, renginio svečių laukia ,,Skrydis tarp kosmoso ir pasaulio“, kuriame vyks konkurso finalisčių pasirodymai, „Mis Aukštaitija – 2024“ rinkimai bei kelių dalių Vido Bareikio koncertas! Renginį ves aktorė Toma Razmislavičiūtė. 

„Konkurso finalisčių repeticijos, paskaitos ir fotosesijos vyksta kiekvieną savaitgalį, nes dalyvės sieks atskleisti savo grožį, stilių, talentą, kūrybiškumą ir išskirtinumą. Tad jos intensyviai ruošiasi ir laukia finalinio pasirodymo“, – sako renginio organizatorė Indra Ereksonienė. 

Šiais metais konkurso „Mis Aukštaitija“ atrankos vyko net aštuoniuose miestuose – Kėdainiuose, Utenoje, Ukmergėje, Jonavoje, Anykščiuose, Kupiškyje, Šiauliuose ir finalinė atranka Panevėžyje. 

„Finale išvysime keturis nuostabius pasirodymus, kurių choreografai Neda Baublienė ir Jokūbas Ereksonas. Konkurso finalisčių sukneles ir aprangas kuria „Rasa ir Christian mados studijos“ įkūrėja dizainerė Rasa Urboneit. Dalyves finale gražins grožio studijos ,,A grožio studija“, ,,Beauty and care By Ema Ereksonaitė“ ir kitos“, – sako Monika Kereišė. 

Pasak organizatorių šiais metais dalyviai turės galimybę įsigyti dviejų tipų bilietus – paprasto žiūrovo arba VIP bilietus, kurie suteiks galimybę prieš renginį susitikti su dalyvėmis ir komisijos nariais, vaišintis užkandžiais, pamatyti išskirtinį konkurso video, o vėliau su VIP bilietu keliauti į „Mis Aukštaitija – 2024“ „party“, kuris vyks bare „Shotas“.

Bilietus į „Mis Aukštaitija 2024“ finalą galite įsigyti Kakava.lt.

https://kakava.lt/renginys/mis-aukstaitija-2024-finalas/8048/14824

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia