Pradinis Kultūra Renginiai “Mis Aukštaitija – 2024” skelbia atrankas į finalą!

“Mis Aukštaitija – 2024” skelbia atrankas į finalą!

367
0

Jau antrus metus M Grožio ir Mados studija kartu su EPMM & NEFER Modeliai organizuoja grožio, grakštumo ir talentų konkursą “Mis Aukštaitija” .

Anot organizatorių – Monikos Kereišės ir Indros Ereksonienės – yra suburtas organizacinis komitetas, kurį sudaro savo profesijų profesionalai.

Šiais metais atrankos laukia net aštuoniuose miestuose: Kėdainiuose, Utenoje, Ukmergėje, Jonavoje, Anykščiuose, Kupiškyje, Šiauliuose  ir finalinė atranka, kurioje gali dalyvauti visos merginos iš visų Aukštaitijos miestų – Panevėžyje.

Registracija: www.epmmmodels.com

Šių metų konkurso koncepciją parinko organizacinio komiteto narys, renginio koordinatorius ir režisierius  Jokūbas Ereksonas. Šių metų tema yra “SKRYDIS”  tarp  pasaulio  ir kosmoso. Renginio metu pamatysime daugybę pasirodymų, kurie bus susiję su šia tema. J.Ereksonas per daug neatskleidžia renginio detalių, bet patikino, jog šiais metais laukia nuostabus ir profesionalus renginys. Taip pat J.Ereksonas atskleidžia, jog vyksta intensyvus svarstymas ir dėl renginio uždarymo, ir renginio koncerto. Kas šiais metais pasirodys ant scenos kol kas neatskleidžia, bet sako, jog tikrai žiūrovai bus nustebinti.

Renginio organizatorės Indra ir Monika taip pat atskleidžia apie šių metų karūną. Svarstymai buvo ilgi, bet nuspręsta panaudoti tik dvi spalvas – sidabrinę ir auksinę. Ir taip – karūna nėra perleidžiama. Organizatoriai neatskleidžia ir kiek šiais metais merginų susikaus dėl karūnos finale, nes kiekvienais metais tas skaičius yra kintantis.

Šių metų komisija jau yra planuojama ir greitu metu ji bus paskelbta. Šiais metais išvysime dvyliką komisijos narių, kurie yra savo srities profesionalai. Tap pat komisijoje išvysime ir praeitų metų nugalėtoją: “Mis Aukštaitija – 2023”:  Ugnę Lukošiūnaitę.

Atranka UKMERGĖJE vyks sausio 27 d. 13 val. UNO Picerijoje UNO pica Ukmergė. Lauksime tavęs!
Anketą rasite: www.epmmmodels.com

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia