Ukmergės naujienų portalas „vilkmerge.lt” – nepriklausomas internetinis naujienų portalas Ukmergėje ir jos rajone.

„vilkmerge.lt” – naujienos, įvykiai, kultūros, sporto ir kitų renginių apžvalga, video reportažai ir kita aktuali informacija. Mes stengiamės kuo objektyviau aprašyti Ukmergės politinį, ekonominį, socialinį bei kultūrinį gyvenimą.

Lankomumas  – apie  1300 unikalių lankytojų per dieną (hey.lt duomenimis). Google analytics duomenimis per mėnesį sulaukiame iki 15000 unikalių skaitytojų.

Portale rasite ne tik vilkmerge.lt paruoštą medžiagą, bet ir  skaitytojų atsiųstą informaciją. Mes vertiname savo skaitytojus ir visada laukiame Jūsų pasiūlymų, pastabų, komentarų. Jei turite ką pasakyti, jei kamuoja bėdos ir norite jas išsakyti visiems, skambinkite, rašykite, siūlykite temas. Mes visada pasiruošę išklausyti. Pranešti naujieną galite ČIA.

„vilkmerge.lt” portalas taip pat gera vieta reklamuotis. Esame lankstūs, todėl galime pasiūlyti įvairias reklamavimosi formas ir būdus. Nuolatiniams klientams taikoma nuolaidų sistema.

Internetinį portalą „vilkmerge.lt” prižiūri ir tvarko UAB „Žvalga”. Įm. kodas 302447202, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Su įmone šiuo metu kontaktuoti galima tik  elektroniniu paštu: vilkmerge@vilkmerge.lt arba telefonu: 8 699 26229.

Redakcija:

Giedrė Šuminskaitė

UAB „Žvalga” direktorė, naujienų portalo vilkmerge.lt administratorė, redaktorė. (foto, video)

el.paštas: vilkmerge@vilkmerge.lt, mob.tel.: 8 699 26229 (Bitė) facebook: vilkmerge.lt

—–

Arvydas Pėšina

Bendradarbis.

Skyriai: (Renginiai, Sportas, Švietimas, foto, video).

****

Tinklapyje Vilkmerge.lt savo idėjas, mintis, straipsnius ar kūrybą gali publikuoti visi norintys ir turintys ką parašyti. Siųskite savo mintis įvairiomis temomis el.paštu: vilkmerge@vilkmerge.lt . Mes visiems atrasime vietos.

Kam įdomu – Trumpa istorija:

Naujienų portalo vilkmerge.lt idėjos autorė ir įgyvendintoja yra naujienų portalo redaktorė Giedrė Šuminskaitė. Naujienų portalo Vilkmerge.lt pradžia ir gimimo diena galima laikyti 2004 metus, rugpjūčio 29 dieną. Ukmergėje nebuvo jokios specializuotos diskusijų lentos, kurioje galėtų diskutuoti būtent ukmergiškiai, taigi nuspręsta sukurti forumą.  Diskusijų forumas didelio populiarumo nesulaukė, tačiau pamažu nuo diskusijų forumo buvo pereita prie rimtesnio naujienų portalo, pakeista turinio valdymo sistema, dizainas, pradėta labiau reklamuotis, keistis reklaminiais baneriais su kitais tinklapiais. Tinklapis pamažu tapo žinomas vis daugiau žmonių.

Pradžioje tinklapis veikė adresu www.ukmerge.tai.lt. Tačiau vėliau buvo nuspręsta įsigyti rimtesnį pavadinimą. Buvo apsistota ties vilkmerge.lt pavadinimu, kuris asocijuojasi su ukmerge. Mus taip pat galite rasti tokiais adresais kaip: vilkmergė.lt, ukmergė.lt. Kurį laiką veikė ir diskusijų lenta, kurios adresas – vilkmerge.info.  Kadangi diskusijų lenta nebuvo populiari ir lankoma, jos atsisakyta.

Tinklapis apkeliavo ir daug vietų: svečiavosi vhost.lt serveryje, gerų žmonių dėka buvo nemokamai priglaustas Ukmergės kultūros centro serveryje. Kadangi serveris dažnai lūždavo ir iškildavo kitų įvairių problemų, buvo pereita į galingesnį, mokamą serverį, kurį suteikė serveriai.lt. Nors serverio išlaikymas ir ne pigus, tačiau jo galimybės,  talpa ir patikimumas  tenkina visus lūkesčius.

Iki 2008 metų tinklapį tvarkė ir prižiūrėjo vienas žmogus – šios idėjos autorius Giedrė Šuminskaitė. Atsiradus bendraminčiams, nuo 2008 metų iki 2015 metų, portale dirbo jau du žmonės: redaktorė Giedrė Šuminskaitė ir projektų vadovas Albinas Juknys. Pradėjus leisti žurnalą VILKMERGE.LT prie redakcijos prisijungė žurnalistė Rasa Jakiūnaitė. Žurnalo leidyba su pertraukomis truko iki 2016 m. lapkričio mėn.

Nuo 2016 metų vasario mėnesio portalą tvarko, prižiūri ir naujienas rengia redaktorė Giedrė Šuminskaitė. Jai taip pat padeda pavieniai asmenys, kurie siunčia nuotraukas, video ir kitą informaciją iš renginių ar įvykių.

Bendradarbiaujama su Ukmergės (ir ne tik) įstaigomis, įmonėmis, organizacijomis. Tai padeda pateikti daugiau naujienų ir žinių.

Su laiku populiarumas augo ir šiuo metu tinklapio lankomumo vidurkis – apie 1300 unikalių lankytojų per dieną. Tinklapio informacija dažnai pasinaudoja ir Respublikos dienraščiai: 15min.lt, Lietuvos rytas, alfa.lt, delfi.lt. Dažnai mūsų filmuota medžiaga naudojasi LNK, TV3, BTV žinių ir kitos laidos.

Nuo šiol oficialus mūsų gimtadienis: spalio 14 diena, nes būtent šią dieną mes „išlindome iš pogrindžio” ir tapome „legaliais” :), o vardadienis – rupgjūčio 29 diena, tuomet pirmą kartą internetinėje padangėje pasirodėme mes.

2014 metų gruodžio 12 dieną startavome ir kaip žurnalas-savaitraštis „Vilkmerge.lt”. 2015 m. birželio mėnesį savaitraštis tapo mėnesiniu žurnalu vilkmerge.lt. 2016 m. sausio mėnesį žurnalo VILKMERGE.LT leidyba buvo sustabdyta, o 2016 m. birželio mėnesį vėl atnaujinta. Žurnalas buvo leidžiamas iki 2016 m. lapkričio mėnesio, bet įsitikinus, kad Ukmergei tai neaktualu, leidyba sustabdyta.

Mus galite rasti ir FACEBOOK tinklapyje, kuriame rasite ne tik tai, kas rašoma portale, bet ir papildomos medžiagos, kas nepatenka į portalą (nuotraukos, kita informacija). Ten dažnai vyksta konkursai, norintiems laimėti kvietimus į renginius. Mūsų FACEBOOK puslapis.

Galėjome ir ką nors pamiršti, žinote daugiau smulkmenų: rašykite vilkmerge@vilkmerge.lt