Pradinis Kultūra Anonsai Ukmergėje – Panevėžio J. Miltinio dramos teatro gastrolės

Ukmergėje – Panevėžio J. Miltinio dramos teatro gastrolės

2561
0

Sausio 16 dieną Ukmergės gyventojai ir svečiai kviečiami į Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatro spektaklį.

,,Giminės, arba kam zrazų pakartot“ pagal D. Statkevičienės pjesę

Sausio 16 d. 18 val. Ukmergės kultūros centre

Video:

„Parodyti giminę – baisiau nei pirmą kartą nusirengti,“ – sako vienas spektaklio veikėjų. Ir tam tikra prasme, jis yra visiškai teisus. Juk daugelis iš mūsų mieliau pasileistų laukais nuogi, nei dar kartą atsidurtų situacijoje, kai reikia parodyti save vien iš geriausios pusės. O vis dėlto tokiose situacijose mes atsiduriame – per Kalėdas, per krikštynas, per jubiliejus, pirmąsyk susitikę su savo antrosios pusės gimine, važiuodami į dešimtis metų nematytų pusbrolių ir pusseserių vestuves.

Jaunos lietuvių dramaturgės Dovilės Statkevičienės ir režisieriaus Aliaus Veverskio spektaklyje visas žmogiškųjų santykių tragikomizmas liejasi tarsi iš gausybės rago. Kūrėjų komanda šiuolaikine teatro kalba mąsto apie žmones ir jų nekasdieniškai kasdieniškas istorijas: apie vaikų ir tėvų konfliktus, apie dvi viena nuo kitos nutolusias kartas, kurioms vis sunkiau pavyksta susišnekėti, apie pabirusią šeimą ir pabirusią šalį, apie vertybinius ir pasaulėžiūrų skirtumus, gyvenimo kasdienybės absurdiškumą ir šiandienos visuomenę apėmusį vienatvės jausmą.

D. Statkevičienės pjesė, pagal kurią sukurtas spektaklis, 2016 m. laimėjo Alytaus miesto teatro organizuotą II-ąjį respublikinį dramaturgų konkursą, o režisieriaus A. Veverskio sukurtas būsimojo spektaklio eskizas tapo Lietuvos Muzikos ir teatro akademijos rengiamo konkurso „Balkono okupacija“ laureatu. „Giminės, arba kam zrazų pakartot“ yra vienas naujausių Panevėžio J. Miltinio teatro pastatymų.

Bilietus į Panevėžio J. Miltinio dramos teatro gastrolinius spektaklius platina BILIETAI.LT ir Ukmergės kultūros centro kasa

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia