Pradinis Sportas Kitas sportas Komandos susitiko Siesikų stadione

Komandos susitiko Siesikų stadione

249
0

Birželio 11 dieną Siesikų pagrindinės mokyklos stadione susitiko keturių rajono ugdymo įstaigų (Vidiškių pagrindinės mokyklos, ,,Ryto” ugdymo centro, Veprių mokyklos – daugiafunkcio centro ir Siesikų pagrindinės mokyklos) komandos. Čia vyko žaidynės ,,Sportuokime kartu”.

Renginio pradžioje visus susirinkusius sportininkus bei sirgalius sveikindama Siesikų pagrindinės mokyklos direktorė Jolanta Ulkštinienė pabrėžė, kaip svarbu sportuoti ir rūpintis savo sveikata. Tuomet Siesikų pagrindinės mokyklos aštuntokės Viktorija ir Erestida pakvietė visus kartu pašokti draugystės šokį.

Tądien jaunieji sportininkai turėjo galimybę savo jėgas išbandyti įvairiose rungtyse. Iš pradžių varžėsi linksmose estafetėse, vėliau kovėsi kvadrato aikštelėje, traukė virvę. Nors komandoms netrūko sportinio azarto ir noro nugalėti, mokyklos direktorė J. Ulkštinienė renginio pabaigoje įteikdama ,,Ukmergės visuomenės sveikatos biuro” ir šventės rėmėjo ,,Ukmergės rajono vartotojų kooperatyvo” įsteigtus prizus pabrėžė, jog laimėjo draugystė, bei išreiškė viltį, kad ši graži bičiulystė tarp ugdymo įstaigų tęsis ir toliau.

R. Kuliavaitė

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia