Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Kokius važtaraščio duomenis reikia pateikti VMI?

Kokius važtaraščio duomenis reikia pateikti VMI?

529
0
Photo of human hands holding pencil and ticking data in documents

Važtaraštis – pagrindinis krovinio gabenimo sutarties dokumentas, kuris naudojamas siekiant užtikrinti tinkamą mokesčių deklaravimą bei veiklos skaidrumą. Būtent dėl šios priežasties VMI reikalauja įmones pateikti šiuos duomenis, kuriuos sudaro transporto priemonės informacija: registracijos numeris, techninės apžiūros datos, markė, modelis bei kiti techniniai parametrai. Šie duomenys leidžia VMI tiksliai identifikuoti ir sekti naudojamą transporto priemonę. Ne mažiau svarbūs – kelionės duomenys, todėl važtaraštyje turi būti nurodoma kelionės pradžios ir pabaigos data, atstumas bei maršrutas. Taip pat reikalinga ir krovinio informacija, įskaitant jo rūšį, svorį, matmenis ir kt. parametrus.

Kaip paprasčiau pateikti važtaraščio duomenis VMI?

Važtaraščio informacija turi būti savarankiškai pateikiama į specialią VMI sistemą. Tai įmanoma atlikti ir rankiniu būdu, tačiau šis variantas dažnai užima nemažai laiko. Tuo labiau, kad tokiu atveju i.VAZ teikimas tampa dvigubu darbu, kadangi reikia suvesti duomenis savo bei VMI sistemose. Būtent todėl įmonėms siūlomi į verslo valdymo sistemas integruoti sprendimai, leidžiantys važtaraščių duomenis pateikti automatiniu būdu – vos kelių mygtukų paspaudimu ir be nuolatinės priežiūros. Tai padeda sutaupyti daug laiko, o taip pat, lengvai prisitaikyti prie galiojančių ar besikeičiančių įstatymų pataisų ir konkrečios įmonės duomenų, kurie yra automatiškai paverčiami į reikiamą formatą bei pateikiami VMI realiu laiku.

Kodėl verta pasinaudoti papildomais įrankiais?

Visų pirma, automatiniai duomenų valdymo įrankiai leidžia paruošti važtaraščių dokumentus žymiai paprasčiau bei greičiau. Kartu, tai lemia ir mažesnes veiklos sąnaudas. Ne naujiena, jog praktiškai kiekvienam verslui galimybė optimizuoti veiklą bei tokiu būdu sumažinti patiriamas išlaidas yra tikrai svarbi. Be to, Lietuvos kompanijų siūlomi įrankiai unikalūs dar ir tuo, jog yra pritaikyti mūsų teisiniam reguliavimui. Gana dažnai, jau sukurtus ir Lietuvos rinkai pritaikytus, įrankius nuolat prižiūri bei tobulina profesionali kūrėjų komanda, todėl taip pat galima pamiršti varginantį rankinį darbą, visada realiu laiku pateikti VMI reikalingus dokumentus bei išvengti jų duomenų klaidų.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia