Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Kada tinkamiausias laikas pasirūpinti sezonine darbo apranga ir avalyne?

Kada tinkamiausias laikas pasirūpinti sezonine darbo apranga ir avalyne?

141
0

Jei norite žieminius darbinius batus arba sezoninę darbinę aprangą įsigyti pigiau, pirkite šias prekes pavasarį arba vasarą, nes tada vyksta sezoninių prekių išpardavimas. Parduotuvėse, kurios prekiauja darbo drabužiais, galima įsigyti kombinezonus, lietpalčius, kelnes, striukes, prijuostes, akinius, slydimui atsparią avalynę, respiratorius, veido skydelius ir kitas asmenines apsaugos priemones.

Kokiomis savybėmis turi pasižymėti darbiniai drabužiai?

Darbiniai kostiumai yra pasiūti iš specialiai tam skirtų audinių, kurie darbuotojus apsaugo nuo įvairių grėsmių, kurios gali sukelti pavojų jų sveikatai ir net gyvybei. Jie yra neperšlampantys, o jų priežiūra visiškai nesudėtinga. O darbinės striukės yra pritaikytos naudotis visais metų laikais. Dirbantiesiems po atviru dangumi skirtoji apranga – apsiaustai, kostiumai ir skraistės visiškai apsaugo nuo lietaus, tad jais apsirėdžius galima ramiai darbuotis ir lietui lyjant.

Kokia darbinė apranga yra naudojama žiemos metu?

Žieminiai darbo drabužiai yra specialiai pritaikyti šiam atšiauriam metų laikui. Be to, jais sėkmingai galima naudotis ne tik dirbant lauko darbus, bet ir pramogaujant laisvadieniais. Be viršutinių žieminių drabužių dar yra parduodami ir apatiniai termo drabužiai, kurie netrukdo orui laisvai cirkuliuoti. Jie nepriekaištingai išgarina drėgmę, todėl garantuoja visišką patogumą net labai sunkaus ir spartaus fizinio darbo metu. Ši apatinė apranga puikiai pasitarnauja miško ir kelių darbininkams.

Kaip pasirinkti pačius tinkamiausius žieminius darbo batus?

Geri žieminiai darbo batai yra tie, kurie darbymečio metu patikimai išlaiko kojas šiltai ir sausai. Perkant tokius batus pirmiausiai reikia įsitikinti jų kokybe ir pasidomėti, iš kokios medžiagos jie pagaminti. Tokie batai turi būti papildomai apšiltinti ir neperšlampantys. Taip pat reikia patikrinti, ar jų pado sukibimas yra patikimas ir apsaugos jus nuo slydimo, einant apledėjusiu paviršiumi.

Kai renkatės žieminius batus, pasidomėkite iš ko yra pagamintos pirštų apsaugos plokštelės. Geriau, kad jos būtų plastikinės, o ne metalinės, nes metalas yra stiprus šilumos laidininkas, todėl bato šiluma labai greitai pasiskleistų išorėn, dėl šios priežasties kojos imtų šalti. Tuo tarpu plastikinė pirštų apsaugos plokštelė kuo puikiausiai išsaugo šilumą batuose.

Ankstesnis straipsnisKlubas „Viltis“ pravedė ataskaitinį – rinkiminį susirinkimą
Sekantis straipsnisPatarimai tėvams, kaip padėti 10-okams geriau pasiruošti PUPP

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia