Pradinis Sportas Kitas sportas Gediminas Grinius užėmė 2 vietą sunkiausiame Europos ultramaratone

Gediminas Grinius užėmė 2 vietą sunkiausiame Europos ultramaratone

2826
0

gediminas-grinius-finisuoja-begime-aplink-monblana-57c1aed44348c

Ultramaratonininkas Gediminas Grinius ir toliau garsina Lietuvos vardą. Jis užėmė antrą vietą prestižinėse „Ultra-Trail du Mont-Blanc“ (UTMB) varžybose aplink aukščiausią Europos kalną – Monblaną.

Maždaug 166 km trasą G.Grinius užbaigė per 22 valandas 26:05 min. ir nuo nugalėtojo Ludovico Pommereto iš Prancūzijos atsiliko kiek daugiau nei 26 minutėmis. G.Grinius finišavo apsigaubęs Lietuvos trispalve. Iš viso varžybose startavo 2297 vyrai ir 258 moterys.