Futbolo varžybų nugalėtojais tapo Dukstynos pagrindinės mokyklos mergaitės ir berniukai

1115
    0

DSC 0603

Lapkričio 16-17 dienomis, Šventupės sporto komplekso salėje, vyko Ukmergės rajono bendrojo lavinimo mokyklų mokinių mergaičių ir berniukų futbolo 5×5 varžybos. Jose dalyvavo trys mergaičių ir trys berniukų komandos.

Mergaičių varžybose dalyvavo moksleivės gimusios 1997 m. ir jaunesnės. Nugalėjusios visas komandas rezultatais 2:1, 5:0, pirmąją vietą iškovojo Dukstynos pagrindinės mokyklos mergaitės (mokytojai Vitalijus Martikonis ir Regimantas Verbickas). Antrąją vietą iškovojo Senamiesčio pagrindinės mokyklos moksleivės (mokytojas Tomas Striukys), ir trečioje vietoje liko ,,Šilo” vidurinės mokyklos mergaičių komanda (mokytoja Vida Mackevičienė).

Varžybų vyr. teisėjas Darius Petraška.

Berniukų varžybose rungtyniavo taip pat trys komandos, jose dalyvavo moksleiviai gimę 1998 m. ir jaunesni. Triuškinančiais rezultatais 17:3, 12:2 pirmąją vietą iškovojo Dukstynos pagrindinės mokyklos berniukai (mokytojai Vitalijus Martikonis ir Regimantas Verbickas). Antrąją vietą iškovojo Senamiesčio pagrindinės mokyklos komanda (mokytojas Tomas Striukys) ir treti liko Užupio vidurinės mokyklos berniukų komanda (mokytojos Rasa Žydelienė, Daiva Sabaliauskaitė). Šių varžybų vyr. teisėjas Sigitas Aliubavičius.

Komandos nugalėtojos ir prizininkės apdovanotos asmeniniais ir komandiniais diplomais.

Pirmų vietų komandos nugalėtojos rajoną atstovaus zoninėse futbolo varžybose.