Ukmergėje pradėtas šildymo sezonas

  1254
  0

  katinasir_radiatorius_copy

  Pirmadienį prasidėjus brangiausiam Ukmergės istorijoje šildymo sezonui, UAB „Miesto energija” direktorius Juozas Kupčinskas vilkmerge.lt sakė, kad šilumos rajono savivaldybės finansuojamoms įstaigoms galėjo ir neteikti. „Savivaldybės administracijai nusiuntėm skolos suderinimo aktą, tačiau jokio atsakymo negavome. Savivaldybės įstaigos mums skolingos 676 tūkst. Lt. Tačiau mes suprantam, kad be šilumos būtų likę vaikai ir ligoniai, todėl šilumą dar teikiame” – sakė Miesto energija direktorius. Nors dujos šalyje atpigo perpus, tačiau bent jau spalio mėnesį už šilumą mokėsime daugiau nei pernai. Savivaldybės administracijos valdininkai atkreipia dėmesį, kad šiluma šiek tiek atpigo, tačiau gyventojai ir įstaigos už šilumą mokės daugiau dėl padidinto pridėtinės vertės mokesčio.

   

   

   

  Pagal naują šilumos ūkio įstatymą, šilumos kaina perskaičiuojama kas mėnesį. J. Kupčinskas nesiryžo prognozuoti kokia bus šilumos kaina lapkričio mėnesį. „Klauskit mero, žinau, kad praėjusią savaitę meras buvo nuvažiavęs į Valstybinę kainų ir energetikos kontrolės komisiją, nežinau ką jis ten šnekėjo, su mumis savivaldybės administracija nebendrauja” – sakė J. Kupčinskas.

  Spalio mėnesį už šilumą ukmergiškiai mokės apie 29,95 ct su pridėtinės vertės mokesčiu už vieną šilumos kilovatvalandę. Nuo pirmadienio, kai rajono savivaldybės administracijos direktorius pasirašė įsakymą dėl šildymo sezono pradžios, Miesto energija gamybinius objektus pervedė į žiemos režimą.

  vilkmerge.lt
  librarian.blogas.lt nuotr.

  Atsakyti:

  Prašome įrašyti komentarą
  Prašome įvesti vardą čia