Dziudo varžybose ukmergiškė – pirma

  1379
  0

  Šį savaitgalį Vaiva Domanskytė ir Jeronimas Domanskis iš Ukmergės Dziudo klubo dalyvavo tarptautinėse dziudo varžybose Tverėje (Rusijoje). Turnyre dalyvavo 1993-1998 metų gimimo sportininkai iš Rusijos, Ukrainos, Estijos, Latvijos, Lietuvos, Anglijos, Baltarusijos, Armėnijos, Azerbaidžiano, Tadžikijos, Uzbekojos, Kirgizijos, Kazachijos.

  Vaiva Domanskytė svorio kategorijoje iki 40 kg nugalėjo tris Rusijos atstoves ir iškovojo pirmą vietą. Beje, finalinę kovą laimėjo išlaikymu per 30 sekundžių.
  Jeronimas Domanskis svorio kategorijoje iki 42 kg įveikė tris Rusijos atstovus (vieną efektingu smaugimo veiksmu), bet vėliau pralaimėjo dvi kovas (tame tarpe būsimam turnyro nugalėtojui iš Sankt Peterburgo) ir liko penktas.

   

   

  Turnyras buvo gerai organizuotas. Šeimininkai pasirūpino svečių apgyvendinimu, maitinimu. Sporto salė buvo erdvi, šiuolaikiškai įrengta.

  Pats miestas (Tverė), pasirodė nedaug pasikeitęs nuo tarybinių laikų ir grožiu ne iš tolo neprilygo Sankt Peterburgui pro kurį vykome traukiniu. Į Tverę vaikus lydėjo vaikų tėvelis Linas Domanskis, jis ir papasakojo savo įspūdžius apie turnyrą.

  Taip pat mūsų dziudo klubas sulaukė kvietimų atvykti į turnyrus Sankt Peterburge, Velikij Novgorode, Alūksnėje.

  Ukmergės dziudo sporto klubas

  sakienes_nuotr._dziudo

  Lino Domanskio nuotr./ Jeronimas Domanskis ir Vaiva Domanskytė

  sakienes_nuotr._copy

  Lino Domanskio nuotr./ Vaiva Domanskytė ir Jeronimas Domanskis

  Atsakyti:

  Prašome įrašyti komentarą
  Prašome įvesti vardą čia