„Vilkmerge.lt VERTINA”: MAMMA MIA PIZZA

  3736
  0

  mamapmiapica

  Nuo šiol mūsų tinklapyje nauja rubrika „Vilkmerge.lt VERTINA”. Šioje rubrikoje vertinsime visas Ukmergėje ar jos rajone veikiančias kavines, paslaugas teikiančias įmones, įstaigas ar kitas organizacijas. Lankysimės jose kaip paprasti klientai ir vertinsime aptarnavimą, aplinką ir kitus dalykus. Nesakome, kad turite 100 proc. tikėti mūsų vertinimais – kiek žmonių, tiek nuomonių, tačiau manome eksperimentas gana įdomus, prie kurio galite prisidėti ir Jūs – rašydami atsiliepimus komentaruose.
  Jei Jums įdomi kuri nors paslaugas teikianti įmonė ir norite, kad ją įvertintumėme, rašykite mums elektroniniu paštu ir galbūt mes apsilankysime ten.
  Taigi pirmasis eksperimentas – picerija „Mamma mia”.

   

  Pirmąja mūsų „auka” tapo nauja, V.Kudirkos ir Vytauto g. sankirtoje įsikūrusi picerija Mamma mia. Greičiausiai apie ją ir nebūtume nieko sužinoję, jei ne lankytojų komentarai viename iš rajono laikraščių bei šiokia tokia reklama spaudoje. Norint pasiekti piceriją, labai klajoti nereikia – užtenka nuo miesto centro važiuoti Vytauto g. tiesiai. Ir atidžiai stebėti kairėje pusėje esančius pastatus. Kadangi žinome, kad picerija randasi prie Senojo autoserviso, sunkumų surasti nėra. Tačiau žmogui tiesiog šiaip važiuojančiam pro šalį ir ieškančiam kur pavalgyti, ši picerija greičiausiai liktų nepastebėta. Pastatas niekuo neišsiskiriantis. Reklama nuo pagr. gatvės pusės taip pat ne itin krintanti į akį, nors stendas ant namo sienos ir gana didelis.

  Pirmiausia įvertinsime aplinką: picerijos išorė nekelia didelio susižavėjimo. Greičiau kelia įtarimą: ar tikrai čia papuolėme (nors ant langų visur švyti picerijos pavadinimas) arba ar tikrai verta čia eiti. Įžengę į piceriją, supratome, kodėl pavadinimas Mamma mia. Pirmas įspūdis tikrai – Mamma mia, kur mes? Patalpa mažytė, stovi keli staliukai ir viena sofa su ganėtinai žemu stalu, net keista kaip dar įmanoma prie tokio ir valgyti (nors kiek matėme, kai kas visgi sugebėjo). Nors visur palyginti švaru, tačiau akivaizdu trūksta kažkokio jaukumo. Nors kai kurie elementai gan sužavėjo: seno stiliaus veidrodis, įdomios tekstūros tapetai, modernus stilius skoningai suderintas su senoviniu. Spalvos nerėžia akies, skoningai parinktos.

   

  Aplinka gana triukšminga. Susirinkus daugiau žmonių – susikalbėti jau darosi sunkoka. Akivaizdu, kad picerijoje renkasi sava publika ir ji turi pastovių klientų, nors panašu –  tai savi draugai.

   

  Aptarnavimas: Picerijoje pirmiausiai į akis krito tai, kad kaip įprasta nėra meniu kiekvienam klientui, o tik vienas bendras, kuris kabo ant sienos, tad picą tenka užsisakyti prie kasos. Nesame priekabūs klientai, gal net savotiškai įdomu, kai yra kitaip. Tačiau visgi maloniau, kai gali ramiai sėdint pasirinkti iš meniu. Atsiskaitome iš karto, nes susidaro toks įspūdis, kad čia taip priimtina. Užsisakius gėrimų, gal kiek nustebino, kad nepasiūlė jokių stiklinių, viską turi gerti iš butelio. Negana to, dar turi pats asmeniškai prašyti atkimšti butelį, nors akivaizdu, kad jei butelys užkimštas, prieš paduodant jį reikia atkimšti, juk perkame ne išsinešimui. Na, bet šį kart atleistina, nes akivaizdu, kad vaikinukas darbuojasi vienas ir matyt sunku suspėti suktis visur.

   

  Muzikinis fonas: susirinkus daugiau žmonių, muzikos praktiškai negirdėti, nes viską užgožia žmonių balsai. Na,bet susirinkom ne muzikos klausyti.

   

  Patiekalai: picerija pateisina savo vardą: picerija. Viskas ką rasite – tik picos, kurių Jūsų pasirinkimui yra 10. Kainos labai nesikandžioja. Užsisakėme vidutinišką – už 9,99 Lt. Brangiausia pica – 15,99 Lt. Užsisakius picą, norisi ir ko nors atsigerti. Tačiau pasirinkimo praktiškai jokio: tik gazuoti sprite, coca cola, mineralinis vanduo ir  apelsinų sultys. Na dar galima kavos, arbatos. Daugiau nieko. Nors iš prekystalių matyti, kad ateity galima tikėtis ir ko nors daugiau.

   

  Užsisakę, galvojome, kad teks laukti labai ilgai. Tikrai stebėjomės, kad virtuvėje ir prie kasos sukasi tik vienas vaikinukas. Negi jis spės ir pagaminti, ir iškepti, ir aptarnauti dar kitus ateinančius? Tačiau kaip nekeista viską suspėjo. Ilgai neteko laukti. Gaila, pamiršome užfiksuoti laiką, tačiau ilgiau kaip 20 min. tikrai neteko laukti.

   

  Baigę valgyti, suradome dar vieną priežastį, kodėl picerija pasirinko būtent tokį pavadinimą. Pavalgius tikrai norisi sakyti: Mamma mia. Bet tik gerąja prasme. Jau atnešus picas, akys iššoko ant kaktos – kaip mes visą tai įveiksim. Picos gana didelės ir gana sočios. Suvalgyti visą picą yra tikrai sunku, todėl reikia gerai įvertinti savo galimybes. Ir kaip girdėjome iš kitų lankytojų kalbų, visi kalbėjo tą patį, kad visos picos neįveiks. Todėl vienas mažas pastebėjimas: kai klientas pirmą kartą užsisako picą, nelabai žino kokio dydžio ji bus (gal praverstų, jei meniu būtų įrašytas picos dydis cm). Pati pica tinkama valgyti rankomis, nes su šakute ir peiliu buvo kietoka pjauti. Padažas vienos rūšies ir neparagavus neaišku koks, nes neparašyta ar švelnus, ar aštrus.

  Ir galų gale galutinis įvertinimas:

  Susidaro įspūdis, kad ši picerija daugiau kaip laukiamasis, kur geriau užsisakyti picą išsinešimui ir laukiant picos atsigerti kavos, paskaityti žurnalų. Į šią piceriją antrą kartą negrįžtume vien dėl nejaukios aplinkos ir papildomų patiekalų pasirinkimo stokos. Tačiau į namus picą su mielu noru užsisakytume, nes picos tikrai skanios. Picerijai reikia dar daug padirbėti, kad pritrauktų klientą, kuris norėtų ten sugrįžti atgal.  Bent jau mes svečių čia nekviestume. Vienintelis dalykas nuteikęs gerai, kad picerija lyg ir turėtų plėstis, nes matėsi, kad vyksta remontas kitoje patalpoje. Todėl ateityje galbūt sulauksime žymiai geresnės aplinkos.

  Aplinka: 6/10.

  Aptarnavimas: 8/10.

  Patiekalai: Skonis: 9/10, pasirinkimas: 7/10, pateikimas: 8/10.

  Atsakyti:

  Prašome įrašyti komentarą
  Prašome įvesti vardą čia