Ukmergėje paminėta Žemės diena

  1887
  0

  zemesdiena Ukmergėje, gražų ir saulėtą rytą, kovo 20 d., jau aštuonioliktąjį kartą buvo paminėta Žemės diena.  Šios dienos tikslas – ne tik atkreiptį dėmesį į aplinką, klimato atšilimo keliamas problemas, neatsakingą vartojimą, bet ir skatinti kiekvieną gyventoją prisidėti prie švarios aplinkos išsaugojimo.

  Žiūrėkite trumpą video iš renginio.
  Vilkmerge.lt

   

  Šiais metais pasaulio bendruomenė skatinama tapti „žaliąja karta”. Pagrindiniai „žaliosios kartos” principai: ateitis be anglies dvideginio, energijos iš atsinaujinančių išteklių naudojimas, atsakingas vartojimas, naujos žaliosios ekonomikos, kuri padės žmonėms pakilti iš skurdo, sukūrimas.
  Žemės diena Ukmergėje buvo minima prie Laisvės paminklo. Aktyviausi šventės dalyviai, kaip ir kasmet, buvo mažieji gamtos bičiuliai. Tai – lopšelių-darželių ir kai kurių mokyklų auklėtiniai. Jie susirinko pagaminę daugybę gražių inkilų įvairiems paukšteliams. Visi norintys, savo pagamintus inkilus galėjo padovanoti miestui. Jų pagaminti inkilėliai bus pakabinti Lyduokių seniūnijos Inkilų kaime.
  Susirinkusius švęsti Žemės dienos, pasveikino rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Klavdija Stepanova, Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento Ukmergės rajono agentūros vedėjas Jonas Čivas bei VšĮ Jaunimo laisvalaikio centras direktorė Skaistė Vasiliauskaitė.
  {youtube}6CRW6IhUiDE{/youtube}
  Jei nematote video, spauskite ČIA
  {besps}zemesdiena{/besps}

  Atsakyti:

  Prašome įrašyti komentarą
  Prašome įvesti vardą čia