Pradinis Lietuvos naujienos „Visa“ skiria stipendijas Lietuvos moterims – verslininkėms

„Visa“ skiria stipendijas Lietuvos moterims – verslininkėms

586
0

Vadovai vyrai yra vis dar labiau pageidaujami nei moterys. „Sodros“ 2021 m. IV ketvirčio duomenimis tik trečdalio šalies įstaigų, įmonių bei organizacijų aukščiausio lygio vadovės yra moterys. „Visa“ norėdama pakeisti padėtį skatina šią problemą vis aštriau kelti viešumon ir gerinti verslo sąlygas moterims.

„Visa“ pradeda iniciatyvą „She’s Next“, kurios metu keturiems nedideliems moterų valdomiems verslams Baltijos šalyse bus skirtos keturios 10 000 eurų stipendijos ir po 5000 eurų įmonių viešinimo projektams.

„Mūsų iniciatyva yra ypač veiksminga, nes ji ne tik atkreipia visuomenės dėmesį į moteris versle, bet ir paskatina jas stipendijomis, suteikia naujų verslo organizavimo bei plėtros įgūdžių“, – sako Elena Fadeeva, marketingo vadovė Šiaurės ir Baltijos šalyse. Keturiems moterų valdomiems verslams bus skirtos 10 000 eurų stipendijos ir po 5000 eurų verslui viešinti, o verslų vadovės visus metus galės dalyvauti „IFundWomen“ verslo mentorystės programoje.

Šią iniciatyvą „Visa“ vykdo kartu su nepriklausomu Baltijos šalių banku „Luminor“ ir pasauline finansavimo platforma „IFundWomen“. Pretenduojančios į stipendiją įmonės turi būti registruotos Lietuvoje, veikti bent vienerius metus ir turėti savo fizinę arba virtualią atstovybę. Svarbiausia, kad bent 51 proc. įmonės priklausytų moterims.  Paraiškas stipendijai galima teikti nuo rugpjūčio 18 iki rugsėjo 30 dienos.

„She’s Next“ yra naujausia „Visa“ iniciatyva Baltijos šalyse, kuri didelį dėmesį skiria lyčių lygybei ir vienodoms galimybėms versle. 2018 metais „Visa“ pranešė apie daugiametę partnerystę su UEFA ir tapo pirmąja UEFA moterų futbolo rėmėja.

„Luminor“ yra pirmaujantis nepriklausomas bankas Baltijos šalyse ir trečias pagal dydį finansinių paslaugų teikėjas mūsų regione. „Luminor“ aptarnauja individualius asmenis, šeimas ir įmones. Bankas yra jaunas, dinamiškas ir žvelgiantis į priekį – kaip Lietuva, Latvija ir Estija, kuriose veikia „Luminor“.

Daugiau apie iniciatyvą skaitykite čia: visa.lt/shesnext.

 

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia