Pradinis Kultūra Renginiai Priešpaskutinė pavasario diena buvo skirta Poezijos festivaliui piliakalnio papėdėje

Priešpaskutinė pavasario diena buvo skirta Poezijos festivaliui piliakalnio papėdėje

142
0
Turėjusi būti graži ir karšta priešpaskutinė pavasario diena buvo skirta Poezijos festivaliui piliakalnio papėdėje. Renginio dalyvius sveikino ir įdomių kūrybinių atradimų, naujų meno formų įgyvendinimo linkėjo Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktorė Inga Pračkailė.
Festivalio metu susitikome su aktoriumi, poetu, prozininku, geriausiu slemo (performatyviosios literatūros) kūrėju ir atlikėju Lietuvoje Elias Martynenko. Pokalbį moderavo charizmatiškasis poetas Tomas Vyšniauskas.
Vyrams šmaikščiai diskutuojant virš piliakalnio ėmė tvenktis debesys, pradėjo žaibuoti dangus ir… pasipylė lietus. Tačiau tai visiškai nesustabdė mūsų svečių – lyjant lietui su skėčiais jie ir toliau kūrė puikų reginį patiems kantriausiems…
Dėl lietaus antrąją renginio dalį sustabdėme – tikimės, kad su Lietuvos repo improvizacijos puoselėtoju Pijus Opera pasimatysime ir parepuosime kitą dieną.
O mūsų jaunimas, vietos menininkai – tikri šaunuoliai, nes pasislėpę po tiltu sukūrė žinomų rašytojų portretus, kuriuos galite įvertinti ir jūs.
Dėkodami bibliotekos skelbto Nacionalinio moksleivių dailės kūrinių konkurso „Antanui Smetonai – 150“ dalyviams ir laureatams, įteikėme jiems diplomus ir dovanas.
Nors vasariškas lietus nuplovė mūsų miesto gatves, tačiau mes labai dėkingi nuostabiems žmonėms sukūrusiems šventę ir tokiomis sąlygomis: Tomui Vyšniauskui, Mariui Povilui Elijui Martynenko, Pijui-Operai, mūsų jauniems graffiti menininkams, dailės konkurso dalyviams, mokytojams ir tėveliams, visiems bibliotekos draugams ir bičiuliams.
„Per visokius orus ir visom progom – kol bus žmonių, bus istorijų…“ – taip parašė Marius Povilas Elijas Martynenko bibliotekos svečių knygoje. Ir tai puikūs žodžiai!
Ačiū Jums visiems, kad esate, o mes ir toliau stengsimės Jums ir dėl Jūsų!

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia