Pradinis Švietimas Mūsų širdys plaka kairėje

Mūsų širdys plaka kairėje

1723
0
dgdg

dgdg

Sausio 21 dieną Lietuvos socialdemokratų partijos Ukmergės skyriaus Moterų klubas pakvietė dar kartą prisiminti praėjusius, 2015-uosius, metus ir kas juose buvo gera.

 eyewywy

Vyko Moterų klubo jubiliačių šventė „Mūsų širdys plaka kairėje“. Renginio metu pasveikinta penkiolika 2015-aisiais metais jubiliejus šventusių klubo moterų, prisiminti Moterų klubo draugai, su kuriais bendradarbiauta, kurie rėmė moterų iniciatyvas ar prisidėjo prie jų įgyvendinimo.

untitledcc

Ukmergiškes sveikino Lietuvos socialdemokračių moterų sąjungos (LSDMS) pirmininkė, Seimo narė, Birutė Vėsaitė. Ji džiaugėsi socialdemokračių moterų veikla rajone ir visoms linkėjo sėkmės ugninės beždžionės metais.

untitledl

Šventės sumanytoja Ukmergės moterų klubo pirmininkė Indrė Kižienė jubiliatėms skaitė Zitos Krisiukėnienės sukurtus žodžius, juos lydėjo Ukmergės meno mokyklos auklėtinių atliekami kūriniai ir socialdemokratų vyrų sveikinimai.

kkl

Su jaunatviškais jubiliejais eilėmis ir gėlėmis moteris apdovanojo Ukmergės rajono savivaldybės tarybos narys Andrius Lyška. Tai aktyvios skyriaus ir Moterų klubo narės, visada kupinos energijos ir idėjų.

jkjl

Sulaukusioms “gero brendžio brandos” ir pražydusioms pačiomis gražiausiomis spalvomis puokštes įteikė Ukmergės rajono savivaldybės tarybos narys Valdas Petronis. Jubiliatės buvo pradžiugintos kiekvienai asmeniškai sukurta puokšte pagal jos gimimo datą. Tai visada prisišaukiamos, visur spėjančios, daugiausiai darbų nuveikiančios socialdemokratės.

untitled

Su išminties jubiliejais moteris sveikino kitas Ukmergės rajono savivaldybės tarybos narys – Arūnas Jasaitis. Pats būdamas ilgamečiu partijos nariu, A. Jasaitis jubiliates vadino ne tik bičiulėmis, bet ir bendražygėmis, su kuriomis įgyvendintos pačios pirmosios akcijos Ukmergės mieste.

dgdg

„Buvo nejauku stovėti gatvėje, kalbinti žmones, dalinti lankstinukus ir vaišinti arbata. Tačiau vėliau mūsų pavyzdžiu pasekė ir kitos partijos“ – dalijosi bendrais prisiminimais tarybos narys. Iš tiesų, kaip klubo pirmininkė paminėjo, tai tos moterys, kurios skyriui svarbios tiek nuveiktais, tiek dabartiniais darbais, kurių patirtis ir patarimai vertingi ir reikalingi jaunajai kartai.

fhfh

Gražiausius jubiliejus šventusias klubo moteris sveikino LR Seimo narys Kazys Grybauskas, Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktorius Stasys Jackūnas ir Ukmergės rajono savivaldybės tarybos narys Jonas Grybauskas. Sveikintojai negailėjo pačių gražiausių linkėjimų, o K. Grybauskas prisiminė kiekvienos jubiliatės kelią partijoje nuo pat įstojimo į Ukmergės skyrių dienos. Į šių jubiliačių gyvenimus prieš ilgus metus įsipynė partinė veikla ir tęsiasi iki šiol, o jų pėdsakai skyriaus veikloje ryškūs.

hhhh

Visos penkiolika jubiliačių nuo Moterų klubo dovanų gavo autentiškas rankų darbo vazas, o dovanas ir gėles joms teikė du elegantiški kavalieriai. Sužavėjo šventėje dalyvavusių vyrų bendra dovana – visų vyrų kartu sudainuota „Ilgiausių metų“.

untitledde

Šventėje dalyvavusi LSDMS pirmininkės pavaduotoja, Ministro Pirmininko patarėja Auksė Kontrimienė džiaugėsi dar aktyvesne moterų veikla Ukmergėje. „Ukmergėje Moterų klubas visuomet buvo stiprus, bet dabar mano širdis dainuoja“ – sakė ji. A. Kontrimienė gyrė klubo pirmininkę ne tik už šį šiltą renginį, bet ir už jos gebėjimą telkti moteris įvairioms sveikatinimo bei socialinėms veikloms ir pritraukti bendradarbiauti vyrus – nuo skyriaus narių iki rajono tarybos ir Seimo narių.

A. Kontrimienei įteikta simbolinė širdelė, liudijanti apie jos ir Ukmergės moterų klubo bičiulystę ir glaudų bendradarbiavimą. Klubo vadovė I. Kižienė dėkojo, kad ukmergiškės vienos pirmųjų sužino visas naujienas ir sulaukia didžiulio palaikymo.

untitledgg

Antroji širdelė įteikta LSDP Ukmergės skyriaus pirmininkui, LR Seimo nariui Arūnui Dudėnui, be kurio nuolatinės pagalbos ir pritarimo, kaip sakė I. Kižienė, klubo veikla nebūtų tokia aktyvi. A. Dudėnas asmeniškai pasveikino jubiliates ir visas šventės dalyves.

Ukmergės socialdemokračių Moterų klube šiuo metu yra 75 narės. Klubo narėmis gali tapti visos LSDP Ukmergės skyriaus narės, pateikusios raštiškus prašymus. Klubo vadovė I. Kižienė kviečia visas moteris, kurios dar nepateikė prašymų, padaryti tai ir įsilieti į klubo veiklą.

Renginyje padėkota ir Moterų klubo draugams – Ukmergės meno mokyklai, fotografui Andriui Jablonskui, žiniasklaidos atstovams, klubui „Gaja“ ir kitiems, kurie pastebi ir dalyvauja LSDP Ukmergės skyriaus moterų klubo veiklose. Po oficialios dalies, visų laukė  “Gajos” šeimininkių paruoštos vaišės, bičiuliški pašnekesiai, muzika, šokiai ir puiki vakaro nuotaika.

LSDP Ukmergės skyriaus informacija

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia