Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Kaip rasti geriausius keltų pasiūlymus?

Kaip rasti geriausius keltų pasiūlymus?

506
0

Pigių keltų bilietų galite įsigyti vengdami piko meto, atidžiai rinkdamiesi kelto maršrutą, iš anksto užsisakydami bilietus, keliaudami darbo dienomis, po pietų ir ieškodami specialių pasiūlymų. Šiandien šiame straipsnyje pateiksime keletą geriausių patarimų, kaip rasti pigesnių keltų bilietų kainų.

  • Venkite piko laikų – pirmiausia, jei įmanoma, turėtumėte stengtis išvengti piko laikų. Kelionės per moksleivių atostogas tikrai kainuos brangiau nei kitais metų laikais.
  • Atidžiai rinkitės maršrutą – artimiausias ar greičiausias maršrutas ne visada gali būti pigiausias. Kartais kiek toliau esantys keltai gali būti pigesni. Tad jei jums patinka keliauti automobiliu, pasidomėkite kitais uostais ir bendrovėmis.
  • Užsisakykite iš anksto – užsisakydami kelionę iš anksto beveik visada sutaupysite pinigų. Kuo arčiau kelionės datos, tuo daugiau pinigų gali tekti sumokėti.
  • Keliaukite darbo dienomis – darbo dienomis bilietų kainos dažnai būna mažesnės nei savaitgaliais. Dauguma šeimų keliauja savaitgaliais, todėl įmonės turi daugiau laisvų vietų savaitės metu. Daugiau laisvų vietų reiškia mažesnes kainas.
  • Keliaukite po pietų – judresniais maršrutais, pavyzdžiui Talinas Helsinkis, per dieną įvyksta daugiau reisų. Ankstyvą rytą keltai būna greitai užimami, todėl pastebėsite, kad po pietų kainos yra mažesnės.
  • Ieškokite specialių pasiūlymų – galiausiai ieškokite specialių pasiūlymų. Kiekviena keltų įmonė kelis kartus per metus pateikia puikių pasiūlymų, o tai dažniausiai reiškia mažesnes kainas.

Kodėl verta keliauti keltu?

Keliaudami keltu galite mėgautis tokiu komfortu, kokio nesuteikia jokia kita transporto priemonė. Keltuose įrengtos kajutės, kai kuriose iš jų yra vonios kambariai ir tualetai, kuriuose galite atsipalaiduoti ir pailsėti. Nereikia lankstytis, kad galėtumėte išsimiegoti, judėti per visą keleivių eilę, kad pasiektumėte tualetą, ar prarasti kantrybę dėl įkyraus eilėje sėdinčio bendrakeleivio. Keltu keliaukite be streso!

Keliaudami keltu taip pat išvengsite streso, susijusio su bagažu, didelių gabaritų daiktais ir net naminiais gyvūnais. Jums nebereikės rinktis, kuriuos daiktus norite pasiimti į keltą, ar galvoti, ar viskas gerai jūsų augintiniui bagažo skyriuje. Tačiau vienas iš svarbiausių kelionės keltu privalumų, žinoma, yra tai, kad su savimi galite pasiimti automobilį.

Taigi, keltas su savo komfortu ir nuostabiais vaizdais taps neatsiejama nuostabių prisiminimų, kuriuos parsivešite namo, dalis!

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia