Pradinis Kultūra Renginiai Iškilmingai atidarytas pirmasis Vilniaus regione karjeros centras „Karjeras“

Iškilmingai atidarytas pirmasis Vilniaus regione karjeros centras „Karjeras“

184
0
Indrės Kižienės nuotr.

Ukmergėje, ketvirtadienį, iškilmingai atidarytas pirmasis Vilniaus regione karjeros centras „Karjeras”.

Renginyje dalyvavo Užimtumo tarnybos direktoriaus pavaduotojas Gytis Darulis, Vilniaus KAD direktorė Jurgita Bražinskienė, Ukmergės raj. savivaldybės vicemeras Eugenijus Kuodelis, Ukmergės raj. savivaldybės administracijos direktorė Inga Pračkailė, Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos direktorius Jonas Cesevičius ir kt.

Atidaryme dalyvavo ir J. Basanavičiaus gimnazijos direktorius Saulius Grigas, gimnazijos laborantė, „Spiečiaus“ vadovė Živilė Baušienė ir „Dyslexia” komanda, kuri pristatė savo kuriamą Android programėlę disleksiją turintiems asmenims.

Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazijos direktorius Saulius Grigas, gimnazijos laborantė Živilė Baušienė ir šaunioji #Dyslexia Rainbow komanda /J.Basanavičiaus gimnazijos nuotr.
Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos direktorius Jonas Cesevičius, tęstinio mokymo skyriaus vedėja Audronė Guzevičienė, karjeros specialistė Gražina Medišauskienė ir mokomoji mokinių bendrovė „Magneko“ taip pat dalyvavo regiono karjeros centro „Karjeras“ atidaryme.
Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos mokomoji mokinių bendrovė „Magneko“/ ukvm.lt nuotr.
Renginio metu bendrovė „Magneko“ pristatė savo verslo idėją ir sukurtus žaidimus-dėliones, skirtus vaikams ir suaugusiems. Šie žaidimai-dėlionės sulaukė didelio renginio dalyvių susidomėjimo.
Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos direktorius Jonas Cesevičius, karjeros specialistė Gražina Medišauskienė ir mokomoji mokinių bendrovė „Magneko“/ ukvm.lt nuotr.

Ukmergės užimtumo tarnyboje karjeros centras nuo šiol bus prieinamas visiems, kurie nori išmokti planuoti sėkmingą karjerą bei dirbti ir užsidirbti.

Indrės Kižienės nuotr.

„Karjeras“ apjungia savivaldos, mokyklų ir socialinių bei verslo partnerių profesinio orientavimo veiklas siekiant efektyvių, plataus profilio profesinio orientavimo paslaugų – karjeros ugdymo, profesinio veiklinimo, konsultavimo bei informavimo.

„Karjeras“ išplėtė savo veiklas – konsultacijos teikiamos ne tik jaunimui nuo 14 metų profesinio orientavimo ir profesijos pasirinkimo klausimais, bet ir vyresniems  nei 30 metų asmenims, kurie nori keisti savo karjerą. Norintys turi galimybę „pasimatuoti profesiją“ ir įsitraukti į savanoriškas veiklas.

karjerastau.lt

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia