Pradinis Lietuvos naujienos Individualią veiklą pernai vykdžiusiems deklaruoti pajamas liko mažiau nei 2 savaitės

Individualią veiklą pernai vykdžiusiems deklaruoti pajamas liko mažiau nei 2 savaitės

516
0

Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Vilniaus AVMI) informuoja, kad apie 1,5 tūkst. Ukmergės r. savivaldybės gyventojų, praėjusiais metais vykdžiusių individualią veiklą (IDV), jau deklaravo pajamas. Likusiems tai atlikti liko mažiau nei 2 savaitės – pajamų deklaracijas pateikti ir mokesčius sumokėti reikia iki gegužės 2 d. Pernai individualią veiklą Lietuvoje iš viso vykdė apie 327 tūkst. gyventojų.

VMI atkreipia dėmesį, jog pateikti pajamų deklaracijas turi visi savarankiškai veiklą vykdę gyventojai, netgi tais atvejais, kai pajamų negavo. Tuomet į pajamų deklaraciją prie gautų pajamų įrašomas „0“.

Gavę pajamų gyventojai deklaraciją užpildo pagal apskaitos žurnalą, tačiau, jei gyventojas naudojasi VMI nemokamu virtualiu buhalteriu i.APS, tai visi įrašai sukeliami automatiškai. Taip pat svarbu atidžiai nurodyti, koks apskaitos principas taikomas bei kurį išlaidų atskaitymo būdą pasirinko gyventojas.

VMI padeda deklaruoti pajamas nuotolinių susitikimų metu

„Šiemet gyventojams siūlome naują paslaugą: nuotolines konsultacijas aktualiomis pajamų deklaravimo temomis, kurių metu VMI specialistas dalyvius žingsnis po žingsnio veda deklaravimo vedliu, išskirdamas svarbiausius akcentus, o gyventojai tuo metu gali atitinkamai pildyti savo pajamų deklaraciją. Tai leidžia gyventojui pajamų deklaraciją pateikti „čia ir dabar“, – pasakoja Vilniaus AVMI viršininkė Virginija Ginevičienė.

Nepavyko pajamų deklaruoti savarankiškai?

Visa aktuali informacija apie pajamų deklaravimą – www.vmi.lt > Pajamų deklaravimas, o deklaracijos pildymo instrukcijos – VMI „Youtube“ kanale. Daugiau informacijos dėl mokesčių konsultacijų ir nuotolinių paslaugų rasite čia. Primename, jog atvykimui į VMI aptarnavimo padalinį būtina išankstinė registracija.

vmi.lt

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia