Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Populiariausios siūlų medžiagų rūšys ir pagrindinės jų savybės

Populiariausios siūlų medžiagų rūšys ir pagrindinės jų savybės

715
0

Norite įsigyti kokybiškų mezgimo siūlų, bet nežinote, kurie yra tikrai kokybiški? Tiesa slypi visai ne čia. Drįstame teigti, kad siūlų kokybė priklauso nuo to, kam kokius siūlus naudosite. Jei konkrečiam mezgimo projektui pasirinksite tinkamus siūlus, jie bus tikrai kokybiški ir neapsunkins jums darbo. Suprantate, ką norime pasakyti? 

Be to, siūlų ieškokite internetu. Tokiu būdu pernelyg neapsikrausite ir nesugaišite daug laiko rinkdamiesi. O taip pat tai puiki proga sutaupyti! Internetu mezgimo siūlai su akcija

Pateikiame keletos skirtingų medžiagų pagrindines savybes.

Vilna

Vilna yra natūrali, maloni ir minkšta liesti medžiaga, kuri šimtmečius buvo naudojama drabužių ir kitoks tekstilės gamybai. Vilnoniai gaminiai yra patvarūs, elastingi, itin atsparūs dilimui ir atrodo itin elegantiškai.

Vilnoniai pluoštai sugeria drėgmę ir išskiria ją, kai oras tampa sausas. Drėgmės lygio valdymas kambaryje yra savybė, kurios neturi jokia kita medžiaga. Tankiai austas vilnos pluoštas taip pat yra puikus izoliatorius – sumažina triukšmą ir izoliuoja nuo šalčio. Vilna yra visiškai biologiškai skaidoma ir atspari ugniai.

Poliesteris

Poliesteris yra sintetinė medžiaga, itin maloni liesti ir atspari įvairiems pažeidimams. Iš visų sintetinių pluoštų jis yra ekologiškiausias ir lengvai perdirbamas. Tekstilė iš poliesterio yra praktiška – ji lėčiau dyla ir gali būti graži puošmena interjere. 

Poliesteris naudojamas didžiojoje dalyje tekstilės gamybos. Dažnai jis yra maišomas su medvilnės pluoštais.

Poliesteris pasižymi dideliu blizgesiu, todėl iš jo pagaminti gaminiai gražiai blizga. Jie nesideformuoja ir nenusidėvi, be to, juos lengva valyti. Ši medžiaga neblunka nuo tiesioginių saulės spindulių, priešingai nei kai kurios kitos. 

Viskozė

Šis lengvas ir subtilus pluošto tipas pasižymi efektyviu blizgesiu, todėl dažnai vadinamas dirbtiniu šilku. Interjero detalės iš viskozės dera prie elegantiško ir rafinuoto interjero.

Viskozės gaminiai yra minkšti ir gležni, todėl su jais reikia elgtis tinkamai. Atsiradus sunkiai įveikiamoms dėmėms, geriausia jas pašalinti specialiu būdu. Nepamirškite naudoti švelnaus ploviklio ir būkite atsargūs, kad nesugadintumėte gležno audinio.

Medvilnė

Medvilnė yra augalinis audinys, gaunamas iš to paties pavadinimo augalo. Tai populiariausias audinys tekstilės pramonėje. Medvilniniai gaminiai – tai pasiūlymas aplinką tausojančių sprendimų šalininkams.

Medvilnei subrendus, nuimamas pluoštas, kuris vėliau kruopščiai išvalomas bei šukuojamas, todėl medvilnė tampa minkšta ir elastinga. Tolesni gamybos etapai leidžia audiniui būti minkštam ir puriam arba lygiam ir patvariam.

Medvilnė lengvai sugeria vandenį, todėl puikiai tinka patalpoms, kuriose yra didelė oro drėgmė.

Akrilas

Akriliniai gaminiai savo išvaizda ir kokybe nenusileidžia vilnoniams. Jie yra švelnios išvaizdos ir malonaus paviršiaus, o tuo pačiu metu atsparūs dilimui ir saulės spinduliams.

Akrilas yra sintetinė medžiaga, primenanti vilną, todėl neretai vadinamas vilnos pakaitalu. Akrilas nėra linkęs traukti dulkių. Didelis jo privalumas yra tai, kad jį lengva valyti.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia