Pradinis Kultūra Renginiai Atidaryta Ukmergės rajono tautodailės paroda

Atidaryta Ukmergės rajono tautodailės paroda

575
0

Vasario 7 d. Ukmergės kultūros centro dailės galerijoje atidaryta tradicinė kasmetinė Ukmergės rajono tautodailės paroda. Parodos organizatorius – Ukmergės tautodailininkų draugija (UTD), savo gretose turinti 38 narius. 26-ių iš jų darbai eksponuojami šių metų parodoje. Savo darbus taip pat pristato 11 autorių, nepriklausančių draugijai.

Atidarymo metu Ukmergės tautodailinikų draugijos pirmininkas Stanislovas Zinkevičius pasidžiaugė, kad šiemet paroda tapo tarptautine – joje savo kurtus gerdanus (ukrainietiško tautinio kostiumo papuošimus) pristato mūsų krašte gyvenati ukrainietė Aleksandra Sokolova. Taip pat S. Zinkevičius pranešė žinią, kad pavasarį UTD gretas papildys Ukmergės kultūros centro Deltuvos, Vidiškių ir Krikštėnų skyrių darbuotojos, kuriančios lietuviškus sodus ir audžiančios, pinančios tautines juostas.

Renginio metu skambėjo folkloro ansamblio „Pyniava“ atliekamos dainos. Sveikinimus, linkėjimus ir dovanas mūsų krašto kūrėjams atvežė kolegos iš Panevėžio ir Rokiškio rajonų.

187 parodoje pristatomus kūrinius apžiūrėti galėsite iki kovo 1 d.

Kultūros centro dailės galerijos darbo laikas: II – V – 15.00 – 19.00 val., VI – 12.00 – 16.00 val., VII – I – uždaryta. Galerija atidaroma kitu laiku – likus valandai iki Kultūros centre vykstančio renginio.

Kviečiame visus apsilankyti.

Ukmergės kultūros centras

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia