Pradinis Sportas Krepšinis 14-oji pergalė – įveikti „Biržai“

14-oji pergalė – įveikti „Biržai“

2398
0
Dainiaus Vyto nuotr.

Šeštadienį Ukmergės krepšinio fanai džiaugėsi dar viena „Olimpo“ pergale RKL. Antrą kartą šiame sezone įveikti „Biržai“.

Triukšmingose varžybose garsiai savo komandą palaikė ne tik ukmergiškiai, tačiau ir atvykę Biržų ekipos fanai. Matyt jie užvedė savo žaidėjus, kurie sėkmingiau praėjo rungtynes. Pirmą kėlinį svečiai laimėjo 21:14.

Lemiamu tapo antrasis mačo ketvirtis. Ukmergės krepšininkai susiėmė ir galingu puolimo parbloškė varžovus. Per dešimt minučių „Olimpo“ žaidėjai pelnė 34 taškus, o praleido 16. Trečio kėlinio  viduryje ekipas jau skyrė dvidešimties taškų skirtumas.
Sukaupę gana saugų pranašumą ukmergiškiai atsipalaidavo ir leido varžovams priartėti, aikštėje įsivyravo nedidelis chaosas. Pačiame susitikimo gale atotrūkis sumažėjo iki vienženklio skaičiaus, tačiau „Olimpui“ pasiekti pergalę tai nesutrukdė. Galutinis rezultatas – 76:69.

Ukmergės „Olimpo“ treneris Paulius Šermukšnis džiaugėsi pergale, tačiau nebuvo sužavėtas to, kaip vyko antra mačo pusė: „Atsiprašau žiūrovu už tai, negalime taip žaisti, nesvarbu laimime ar pralaimime, turime rungtyniauti iki galo“.

Rezultatyviausiai „Olimpo“ gretose rungtyniavo Modestas Gilys, pelnęs 14 taškų, po dvylika pelnė Simonas Januškis ir Dominykas Zupkauskas.

„Biržų“ ekipoje nesulaikomas buvo Pavelas Braknys, surinkęs net 35 taškus.

Tai buvo jau keturioliktoji Ukmergės „Olimpo“ pergalė. Ekipa ir toliau išlieka trečioje turnyrinės lentelės vietoje.