Vyko Rytų aukštaitijos pirmenybių II rato varžybos

1210
    0

olimpas3

Lapkričio 27 d. „Šilo” vidurinės mokyklos sporto salėje vyko Rytų aukštaitijos pirmenybių II rato varžybos, kuriose susitiko  Ukmergės vyrų krepšinio komanda „Olimpas” ir Rokiškio „KRAUNEDA-KKSC“.

Po vyriškos ir atkaklios kovos pergalę šventė svečiai 84:74 (21:14,21:25,27:19,15:16). Pirmus du kėlinius kova vyko taškas į tašką, o po ilgosios pertraukos rokiškėnai atitrūko, ir po trijų kėlinių pirmavo 11 taškų skirtumu. Ketvirtasis kėlinys irgi vyko apylygiai, tad pergalės svečiai ir nebeišleido iš savo rankų. Rezultatyviausiai iš rokiškėnų žaidė kapitonas  T.Trumpa ir I.Juškevičius, pelnę po 22 taškus, A.Macijausko sąskaitoje 18 taškų. Iš ukmergiškių rezultatyviausiai žaidė Laurynas Skapas, pelnęs 17 taškų, Ridas Pulkauninkas 15 taškų ir komandos kapitonas Karolis Chadatavičius pelnęs 14 taškų.

Sekančias varžybas Ukmergės krepšininkai žais išvykoje Gruodžio 4 d., Ignalinoje.

Gruodžio 3-4 dienomis „Šilo” vidurinėje mokykloje organizuojamas vyrų veteranų krepšinio turnyras „VšĮ Ukmergės sporto klubo „Olimpas” taurei laimėti. Turnyre dalayvaus 4 vyrų veteranų krepšinio komandos: „Draugai”, „Kumštis”, „Olimpas” ir „Taujėnai”. Varžybų pradžia 14. 00 val.