Vyko mergaičių ir berniukų mažojo futbolo 5×5 tarpzoninės varžybos

1424
    0

DSC 0147

Sausio 10 d., Šventupės sporto bazėje ir sporto centro stadione, vyko mergaičių ir berniukų mažojo futbolo 5×5 tarpzoninės varžybos.

Tarp berniukų dalyvavo keturios komandos, kurios žaidė ratų sistema. Nugalėję visus priešininkus rezultatais 9:4, 15:2, 12:3, Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos komanda iškovojo pirmąją vietą. Antrąją vietą iškovojo Utenos Aukštakalnio progimnazijos berniukai, trečiąją – Ukmergės ,,Šilo” pagrindinės mokyklos berniukų komanda. Ketvirtoje vietoje liko Visagino ,,Gerosios Vilties” vidurinės mokyklos berniukai.

DSC 0133 DSC 0141

Varžybų vyr. teisėjas Julius Butkus.

Mergaičių varžybose dalyvavo taip pat keturios komandos. Mūsų rajonui atstovavo ,,Šilo” pagrindinės mokyklos mergaitės, kurios nugalėjo visas komandas ir iškovojo pirmąją vietą taip pat teisę dalyvauti finalinėse futbolo varžybose, kur gins stipriausios mergaičių komandos vardą Lietuvoje. Finalinės varžybos vyks sausio 25/26 d.

1552930 603602916355347 987533403 n

Antrąją vietą iškovojo Jonavos ,,Neries” pagrindinės mokyklos mergaitės, trečiąją – Šilalės rajono Pajūrio S. Biržiškio gimnazijos komanda ir ketvirtoje vietoje liko Šalčininkų rajono Eišiškių S. Rapolionio gimnazijos mergaičių komanda. Varžybų vyr. teisėjas Darius Petraška.

Visos komandos apdovanotos asmeniniais ir komandiniais diplomais.