Pradinis Kultūra Vaikai kūrė savo svajonių filmukus

Vaikai kūrė savo svajonių filmukus

630
0

Vaikų vasaros atostogų metu organizuojamos įvairios stovyklos. Animacijos filmukų kūrimo stovyklą šiais metais surengė ir Kultūros centras.

Stovyklos metu savaitės bėgyje moksleiviai mokėsi kurti animaciją išmaniojo telefono pagalba. 21-as stovyklos lankytojas per keturias dienas sukūrė 11 filmukų, panaudodami popierių, modeliną, plastiką, įvairias pagalbines priemones.

Stovykla baigėsi raudonu kilimu, rampų šviesomis, fotografijų ir asmenukių darymu bei savo kūrybos filmų peržiūra. Visiems stovyklos dalyviams scenoje įteikti pažymėjimai. Filmus kartu su jaunaisiais kūrėjais žiūrėjo tėveliai, seneliai, draugai.

Kaip minėjo stovyklos vadovės Gražvyda Tušienė ir Silvija Liumparienė, vaikai į stovyklos dirbtuves ateidavo anksčiau nei buvo susitarta. Nebijodami kurti, klausti, kruopščiai ir nuoširdžiai dirbantys vaikai kūrė savo svajonių filmukus. Kaip filmukų premjeros metu minėjo G. Tušienė, ne visiems profesionaliems filmų kūrėjams pavyksta savo kūrybą išvysti didžiajame ekrane, tai jauniesiems kūrėjams ši galimybė buvo suteikta.

Animacijos dirbtuvių „Stop Motion“ jaunųjų kūrėjų filmukus bus galima pamatyti spalio 28 d., kai minima Animacijos diena. Šiais metais ši diena sutampa ir su Volto Disnėjaus studijos 100-mečiu.

Stovykla surengta vykdant kino meno populiarinimo programą „KINAS+“.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia