Ukmergės šachmatininkai ir šaškininkai sėkmingai dalyvauja varžybose

1196
    0

ukmegs akininkai ir achmatininkai

Sausio 14 dieną, šeštadienį, Jonavoje vyko greitųjų šachmatų varžybos, skirtos šviesaus atminimo treneriui Richardui Banaičiui pagerbti.

Tai tradicinės respublikinės varžybos, kurios pritraukia vis gausesnį dalyvių skaičių iš visos Lietuvos. Šiemet dalyvavo rekordinis dalyvių skaičius 64 suaugę ir 92 vaikai iš Vilniaus, Šiaulių, Alytaus, Elektrėnų, Kėdainių, Vilkaviškio, Birštono, Kauno, Marijampolės, Rokiškio, Ukmergės, bei Jonavos.

Iš Ukmergės dalyvavo sporto centro 16 jaunųjų šachmatininkų ir penki  šachmatų klubo ,,Juodasis rikis,, nariai Albinas Dolmantas, Tomas Burlėga, Martynas Orlovas, Artūras Mecelis, Virginija Savickienė.

Devynis ratus vyko atkakli kova tiek vaikų, tiek suaugusiųjų turnyruose. Vaikų turnyre puikiai sužaidė Senamiesčio pagrindinės mokyklos moksleivis Martynas Dolmantas surinkęs septynis taškus iš devynių galimų užėmė penktą vietą. 5,5 taško iš 9 galimų surinko Užupio vidurinės mokyklos pirmokas  Medas Savickas, o po penkis taškus Mecelis Artūrėlis, Padolskis Ugnius, Modestas Sejonas. Pirmą kartą išvykoje varžybose dalyvavo jauniausias sporto centro auklėtinis penkiametis Naglis Gutauskas , jis dvi partijas baigė lygiomis ir vieną laimėjo.

Martynas Dolmantas

Suaugusiųjų turnyre iš ukmergiečių geriausiai sužaidė Artūras Mecelis ir  Tomas Burlėga surinkę po penkis taškus. Virginija Savickienė taip pat surinkusi 5 taškus iš devynių galimų moterų įskaitoje iškovojo trečią vietą.
    …………………………………………………………………………………………..
    Sausio 21 d. Elektrėnuose vyko Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris” 2012 m. Žiemos sporto žaidynių šachmatų ir šaškių varžybos.

Šachmatininkų susirinko viso  17 komandų, keturios (Vilniaus, Panevėžio, Alytaus ir Marijampolės) žaidė miestų įskaitoje,o kitos komandos varžėsi dėl geriausio rajono vardo. Komandinėje tarp rajonų įskaitoje Ukmergės rajono šachmatininkai (Artūras Mecelis, Vaidas Radzickas, Antanas Tilindis ir Virginija Savickienė) užėmė 5 vietą.O asmeninėje moterų įskaitoje Virginija Savickienė užėmė II -ąją vietą.

Šaškininkų susirinko gausesnis dalyvių skaičius net 16 rajonų komandų ir 10 miestų garbę ginančių komandų.  Ukmergės rajono šaškininkų komanda (Jonas Kalinčikas, Antanas Matakanskas ir Marija Butkuvienė) užėmė 10 vietą. Asmeninėje įskaitoje taip pat geriausiai sekėsi moteriai, Marija Butkuvienė surinkusi 5 taškus iš 9 galimų užėmė 8-ąją vietą tarp 23 dalyvių.