Lietuvos respublikos jaunučių ir jaunių pirmenybėse – ukmergiškių pergalės

1047
    0

20120121531

Sausio 20-21 dienomis vyko Lietuvos respublikos jaunučių (U-15) ir jaunių (U-17) pirmenybės.

Pirmąją dieną iš 9 Ukmergės sporto centro sportininkų geriausiai pasirodė Greta Folmer (svorio kategorija 63 kg). Ji įveikusi visas varžoves, finale susitiko su sportininke iš Biržų. Pasibaigus pagrindiniam kovos laikui prireikė pratęsimo. Per pratęsimą ji praleido veiksmą ir pralaimėjo finalą. Greta tapo Lietuvos U-15 pirmenybių vicečempione.

20120121523

Titas Krikštaponis (svorio kategorija 38 kg), laimėjęs keturias kovas ir dvi pralaimėjęs iš 28 dalyvių, liko penktas.

Antrąją dieną Jeronimas Domanskis (svorio kategorija iki 60 kg) laimėjo penkias kovas ir tapo čempionu. Pasiruošimas šioms pirmenybėms vyko Antverpene (Belgija), kur laimėjęs penkias kovas tapo čempionu. Taip pat Jeronimas dalyvavo atvirame Olandijos čempionate. Iš 67 dalyvių liko penktas, laimėjo penkias ir pralaimėjo dvi kovas.

20120121529

Jeronimo sesuo Vaiva Domanskytė Belgijoje vykusiose varžybose U-15 laimėjo keturias kovas ir tapo čempione, o kitą dieną sudalyvavo U-17 varžybose ir laimėjusi penkias kovas tapo čempione. Olandijos atvirame čempionate U-15 iš 29 dalyvių, laimėjusi 6 kovas, tapo čempione. Būdama U-17 rinktinės nare į Lietuvos pirmenybes buvo neįleista dėl per jauno amžiaus.

DSC 0037

Mindaugas Jakas (svorio kategorija iki 73 kg) laimėjo keturias kovas ir pralaimėjo vieną kovą. Kovodamas dėl trečios vietos likus 18 min. atrado savyje jėgų ir atliko pergalingą metimą ir iškovojo bronzos medalį.

DSC 0098

Aivaras Simonaitis (svorio kategorija 66 kg) laimėjo tris ir pralaimėjo dvi kovas. Kovojant dėl trečios vietos prireikė papildomo kovos laiko, kad išaiškinti stipresnį. Šį kartą sėkmė lydėjo kovotoją iš Vilniaus, o Aivaras liko penktas.