Ukmergiškis tapo Lenkijos čempionu

1202
    0

gnansk 2011

Lenkijoje, Gdanske, vyko atviras Lenkijos suaugusių ir 16-18 metų jaunimo „K-1“ kikbokso čempionatas. Lietuvą atstovavo komanda, sudaryta iš 4 klubų sportininkų: 2 Vilniaus, Kauno ir Ukmergės „Vilko“.

„Vilką“ atstovavo keturi kovotojai: Nerijus Urbonas, Justinas Kanapeckas, Arnas Sazonovas ir Mantas Gelūnas. Pastarasis sportininkas pasirodė geriausiai iš visos Lietuvos rinktinės. Laimėjęs visas atrankines kovas, pusfinalį, finale teisėjų sprendimu buvo pripažintas nugalėtoju ir tapo Lenkijos čempionu. Antras rezultatas – A. Sazonovo. Jis užėmė antrą vietą, nors turėjo būti pirmas. J. Kanapeckas vieną kovą laimėjęs, antrą pralaimėjo taškais ir užėmė penktą vietą. N. Urbonas, pralaimėjęs atrankinę kovą, į tolesnį etapą nepateko.

Kaip pasakojo treneris Vadimas Zelevas, jis komandos pasirodymu liko patenkintas. Nes Lenkijoje daug labai aukšto lygio kovotojų. Po pasaulio čempionato Makedonijoje pasauliniame reitinge Lenkija pakilo į trečią vietą.