Pradinis Sportas Futbolas Ukmergės sporto centro jaunosios futbolininkės – dviejų amžiaus grupių vicečempionės

Ukmergės sporto centro jaunosios futbolininkės – dviejų amžiaus grupių vicečempionės

2166
0
2005 finalu visi

2005 finalu visi

2016 m. sausio mėnesį vyko Lietuvos mergaičių (gim. 2005 m. ir jaun.) mažojo futbolo finalinės varžybos, kuriose teisę žaisti iškovojo keturios komandos: Vilniaus MFK „Žalgiris“, Ukmergės SC, Kauno FM „Tauras“ ir Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla.

Finalinėse varžybose visos komandos žaidė rato sistema. Ukmergės sporto centro mažosios futbolininkės nugalėjusios Vilniaus MFK „Žalgiris“ rezultatu 3-2, sužaidusios lygiomis  3-3 su Kauno FM „Tauras“ ir pralaimėjusios Kauno Bernardo Brazdžionio mokyklos auklėtinėms, Lietuvos čempionate pasipuošė sidabro medaliais.
Geriausia čempionato žaidėja Ukmergės komandoje pripažinta Austėja Pesliakaitė.

2003 finalu visos

2016 m. vasario 20 d. Ukmergėje ir Šventupėje vyko Lietuvos mergaičių (gim. 2003 m. ir jaun.) mažojo futbolo finalinės varžybos. Šiuose finaluose teisę dalyvauti iškovojo 6 komandos: Prienų KKSC, Jonavos KKSC „Eos-Aušra“, Ukmergės SC, kauno FM „Tauras“, Marijampolės FC  „Sūduva“ ir Vilniaus futbolo mokykla. Komandos burtų keliu buvo suskirstytos į du pogrupius. Ukmergėje žaidė: Prienų KKSC, Jonavos KKSC „Eos-Aušra“ ir Ukmergės SC, Šventupėje: Kauno FM „Tauras“, Marijampolės FC „Sūduva“ ir Vilniaus FM.
Ukmergės SC mergaitės pogrupyje nugalėjusios Prienų komandą 1 – 0 ir Jonavos komandą rezultatu 4 – 0, dėl pirmosios vietos susitiko su kito pogrupio nugalėtojomis Marijampolės FC „Sūduva“.  Po sunkių ir atkaklių varžybų, ukmergiškės nusileido marijampolietėms rezultatu 3-5 ir Lietuvos čempionate iškovojo antrąją vietą.
Geriausia Ukmergės SC komandos žaidėja pripažinta Vesta Popovaitė, perspektyviausia – Livija Toropovaitė.

Ukmergės sporto centro informacija

2003 m finalai

2005 finalai

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia