Ukmergės sporto centro auklėtiniai savaitgalį praleido sportinėje stovykloje

  1821
  0
  IMG 9331

  IMG 9331

  2016 m. birželio 3-5 dienomis, gražų saulėtą savaitgalį, Ukmergės sporto centro dziudo skyriaus ir dziudo klubo sporto mokytojai, auklėtiniai ir jų tėveliai su šūkiu „Sportas-geriausias vaistas nuo visų ligų“ išvyko į sportinę stovyklą Šventupėje. Stovykloje dalyvavo virš 50 sportininkų ir jų tėvelių.

  Stovyklos metu vyko linksmosios estafetės, žaidimai tiek tarp sportininkų, tiek tarp tėvelių ir mamyčių.

  Sportininkai buvo suskirstyti į penkias komandas. Susumavus trijų dienų rezultatus iš kvadrato, smiginio, šaudybos, žolės riedulio, futbolo rungčių I vietą iškovojo „Alfa-Beta“ komanda (Kapitonė Deimantė Sakalauskaitė, Austėja Šidlauskaitė, Artūras Jakavičius, Dovydas Sadauskas, Deimantė Jankauskaitė, Martynas Dolgovas).

  Vyko varžybos ( žolės riedulio, smiginio, kvadrato, baudų metimo su bokso pirštinėm) tarp tėvelių ir mamyčių. Suvedus bendrus rezultatus nugalėjo mamyčių komanda.

  Vyko varžybos tarp sportininkų ir jų mamyčių-tėvelių komandų. Rezultatu 2:1 nugalėjo sportininkai.

  Taip pat draugiškai bendravome su Šventupės bendruomenės vaikais ir surengėme futbolo varžybas. Kadangi Šventupės bendruomenės vaikai labiausiai mėgsta futbolą, todėl dziudo skyriaus auklėtiniai 12:5  pralaimėjo Šventupiškiams.

  Stovyklos metu vaikams buvo rodomi žaidimai laisvalaikio praleidimui: lėkštės svaidimo, žvejybos, kimštinio kamuolio mėtymo, karštos bulvės mėtymas su dziudo elementais ir t.t.

  Sekmadienį smagiai paatostogavę visi išvykome į Lyduokius, iš kur Siesarties ir Šventosios upėm baidarėmis, pusiaukėlyje skaniai papietavę grįžome į Ukmergę.

  Iki šiol tiek auklėtiniai, tiek tėveliai gyvena stovyklos įspūdžiais.

  Norėtume padėkoti stovyklos rėmėjams: už šventines akimirkas UAB „Ukmergės ginklai“ vadovui Arūnui Liukaičiui, už maitinimą UAB „Geras skonis“, už baidares Kąstyčiui Kvietkauskui.

  Ukmergės sporto centro informacija

  Atsakyti:

  Prašome įrašyti komentarą
  Prašome įvesti vardą čia