Pradinis Kultūra Anonsai Ukmergės Šeimos Laisvalaikio ir Drifto dienos – birželio 15-16 dienomis

Ukmergės Šeimos Laisvalaikio ir Drifto dienos – birželio 15-16 dienomis

576
0
Renginių organizatorius VŠĮ Ichibanas  nusprendė pradžiuginti Ukmergės gyventojus, todėl birželio 15-16 dienomis visų susirinkusiųjų lauks ,,Ukmergės Šeimos Laisvalaikio ir Drifto dienos“.
Tai bus didžiulis renginys, apjungiantis šeimas ir draugus. Kitoks renginio konceptas drifto aistruoliams dovanos geriausias šonaslydžio akimirkas, tačiau tuo pačiu metu, kvies laiką praleisti ir su savo mylimais artimaisiais.
Šeštadienio ir sekmadienio programose Ukmergės gyventojų ir svečių lauks intensyvios ir gerų emocijų kupinos: krepšinio, futbolo, tinklinio, Ping-Pong ir kitos sportinės rungtys. Šiose rungtyse galės dalyvauti net ir patys mažiausieji žiūrovai – nuo 3 metų.
Laukia daug sportinių žaidimų, kurie bus pritaikyti individualiai, vadinasi kiekvienas dalyvis kovos dėl savo sėkmės.
Organizatorius tikisi, kad šis renginys sukvies gausų būrį žiūrovų, juk laikas, leidžiamas su pačiais artimiausiais visada būna pats smagiausias, pilnas daug juoko ir gražių prisiminimų.
Renginio pabaigoje visų rungčių dalyvių lauks apdovanojimai.
Muzika, skanus maistas, pripučiami batutai, įvairios veiklos ir puikus laikas garantuoti.
Visas veiksmas prasidės šeštadienį nuo 12.00 val. ir tęsis iki 19.00 val., sekmadienį taip pat, visi laukiami nuo 12.00 val. iki 19.00 val. vakaro.
Renginys vyks dvi dienas ir bus visiškai nemokamas, tačiau svarbu pabrėžti, kad norintiems išmėginti Drift Taxi pramogą ar stebėti šonaslydžio varžybas iš arčiau, bus taikomas papildomas mokestis. Tikslus renginio tvarkaraštis pasirodys jau visai netrukus.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia