Ukmergės SC futbolininkės iškovojo sidabro medalius

1066
    0
    II vieta copy

Ukmergėje įvyko Lietuvos mergaičių, gimusių 2004 m. ir jaunesnių, mažojo futbolo čempionato finalinės varžybos.

Finale dalyvavo 6 komandos, kurios burtų keliu buvo suskirstytos į dvi grupes. A grupėje varžėsi Kauno FM „Tauras”, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Prienų KKSC. Į B grupę pateko Ukmergės SC-I, Jonavos KKSC „EOS-Aušra”, Ukmergės SC-II.
    A grupėje Prienų KKSC ir Kauno FM „Tauras” sužaidė tarpusavyje lygiosiomis 3:3 ir iškovojo po pergalę. Abi komandos surinko po lygiai taškų, todėl pirmą vietą lėmė geresnis įmuštų-praleistų įvarčių santykis. Prienų KKSC Kauno Bernardo Brazdžionio mokyklos auklėtines nugalėjo rezultatu 7:0, o Kauno FM „Tauras” 4:0.
    B grupėje dvi pergales ir galimybę žaisti dėl pirmos vietos iškovojo Ukmergės SC-I, kurios 1:0 įveikė Jonavos bendraamžes ir 7:0 nugalėjo Ukmergės SC-II. Jonavos KKSC „EOS-Aušra” ir Ukmergės SC-II susitikimas pasibaigė 1:0 ukmergiečių naudai.
    Dėl 1 vietos kovojo A ir B grupių nugalėtojos Prienų KKSC ir Ukmergės SC-I komandos. Po atkaklios kovos pergalę 2:1 ir čempionių titulą iškovojo Prienų KKSC. Trečia vieta atiteko Kauno FM „Tauras”, kuris nesunkiai įveikė Ukmergės SC-II rezultatu 5:1. Penktą vietą po baudinių serijos 2:1 pelnė Jonavos KKSC „EOS-Aušra.