Tradicinės vaikų šachmatų varžybos „Meškiukas Rudnosiukas”

1152
    0

20141207 124140

Gruodžio 7 d. Šiauliuose vyko tradicinės vaikų šachmatų varžybos „Meškiukas Rudnosiukas”. Dalyvavo 240 vaikų iki 10-ies metų iš įvairių Lietuvos miestų bei Latvijos.

Pačių mažiausiųjų grupėje žaidė 24 vaikai iki šešių metų.  Labai gerai sekėsi Liepai Šarkaitei, bendroje grupėje ji užėmė ketvirtą vietą, o tarp mergaičių iškovojo nugalėtojos taurę. Meiras Lyderis užėmė 16 vietą.

20141207 124655

Mergaičių iki aštuonių metų grupėje ukmergiškėm Ugnei Šniuikaitei ir Žiedei Daujadaitei paskutiniame rate teko kovoti tarpusavyje  dėl prizinės vietos. Sėkmė lydėjo Žiedę ir ji  iškovojo trečią vietą, o Ugnė liko penkta tarp 26 šachmatininkių.

Mergaičių iki dešimties metų grupėje Vlada Sokolova užemė penktą vietą iš dvidešimties dalyvių.

20141207 124733

Sunkiausios kovos vyko berniukų turnyruose. Artūras Mecelis vaikų iki dešimties metų grupėje laimėjo keturias partijas iš šešių ir užemė 11-tą vietą tarp 82 dalyvių. O vaikų iki aštuonių metų grupėje žaidė 88 vaikai. Geriausiai sekėsi Pijui Šlubeliui, taip pat laimėjo keturias partijas iš šešių ir užemė 17-tą vietą.