Tradicinį šeimų Kalėdinį turnyrą Ukmergėje laimėjo Ališauskų šeima

1424
    0

1 vieta

Prieš pat Kalėdas, gruodžio 22 d. Ukmergėje ir Šventupėje įvyko tradicinis šeimų turnyras. Džiugu, kad turnyras populiarėja,  kasmet sulaukia didesnio dėmesio ir vis daugiau šeimų ryžtasi sudalyvauti jame. Šiais metais dalyvavo net 14 šeimų. Visos komandos burtų keliu buvo suskirstytos į 4 pogrupius. Priminsime, kad rungtynių metu aikštėje turėjo būti bent viena dailiosios lyties atstovė.

VISI

Į A pogrupį papuolė Ališauskų, Buzevičių, Civilkų ir Kodeliovių šeimos. Visas tris pergales pogrupyje iškovojo Ališauskai iš Ukmergės. Antroje vietoje liko Buzevičiai, nusileidę tik nugalėtojams. Abi šios šeimos pateko į ketvirtfinalį.

B pogrupyje kovojo Bložės, Juozaičiai ir Vitkauskai. Pirmąją vietą grupėje iškovojo Vitkauskai, nugalėję Juozaičius 5:1 ir Bložės šeimyną 4:0. Antrą vietą pogrupyje užėmė Juozaičiai, kurie nugalėjo Bložes 7:1.

4 copy copy

C pogrupyje susitiko Viktoravičių, Mažeikų ir Gritės šeimos. Dvi pergales ir pirmąją vietą pogrupyje iškovojo Viktoravičiai iš Šiaulių. Gritės ir Mažeikos tarpusavyje sužaidė lygiosiomis 0:0. Dėl geresnio įmuštų-praleistų įvarčių santykio antroji vieta pogrupyje ir teisė kovoti dėl prizinių vietų atiteko Gritės šeimai.

Į D pogrupį pateko Adamavičiai, Gudėnai, Jackai ir Ragauskai. Pirmą vietą pogrupyje užėmė visas šeimas nugalėjusi Gudėnų šeima iš Kauno. Antroje vietoje liko Adamavičiai. Ragauskai nugalėjo Jackus 3:0 ir užėmė trečią vietą pogrupyje.

5 copy

Po pogrupių rungtynių pirmą ir antrą vietas užėmusios šeimos žaidė ketvirtfinalyje, o trečias ir ketvirtas vietas užėmusios šeimos kovojo dėl 9-14 vietų.

Burtai lėmė, kad ketvirfinalyje susitiko Ališauskai su Adamavičiais, Vitkauskai su Buzevičiais, Viktoravičiai su Juozaičiais ir Gudėnai su Gritės šeima.

Pergales iškovojo ir į pusfinalį pateko Ališauskai, Vitkauskai, Viktoravičiai ir Gudėnai.

7 copy copy copy

Pusfinalio poros irgi buvo nustatytos burtų keliu. Pusfinalyje susitiko Viktoravičiai su Gudėnais ir Ališauskai su Vitkauskai. Gudėnai įveikė Viktoravičius 6:1, o Ališauskai nugalėjo Vitkauskus 3:1.

Dėl 3 vietos kovojo Viktoravičiai ir Vitkauskai. Pasibaigus rungtynių laikui, rezultatas buvo lygus. Nugalėtojus nulemė baudinių serija. Po baudinių 4:3 pergalę iškovojo Vitkauskai.

3 vieta

3 vieta

4 vieta

4 vieta

Finale susitiko Ališauskai ir Gudėnai. Minimaliu rezultatu 2:1 pirmąją vietą iškovojo Ališauskai.

1 copy copy

1 vieta

2 vieta

2 vieta

Šeimos nugalėtojos buvo apdovanotos gausiais rėmėjų prizais. Įteiktos taurės, medaliai, diplomai, „Hummel” sportinės aprangos bei kitų rėmėjų įsteigti prizai. Taip pat apdovanoti 1-6 vietų geriausi žaidėjai moterų ir vyrų tarpe.

2 copy copy

Tarp šeimų finalininkių buvo išskirti ir apdovanoti vyriausi komandų žaidėjai. Taip pat turnyro metu apdovanotos Lietuvos moterų futbolo I lygos nugalėtojos ir geriausios žaidėjos