Pradinis Lietuvos naujienos Prekybos centrų darbo laikas švenčių dienomis

Prekybos centrų darbo laikas švenčių dienomis

866
0
laikrodžiai
Pirmąją Velykų dieną didžioji dalis maisto prekių parduotuvių nedirbs, paslaugas teiks tik kelios budinčiosios ar autonominės savitarnos parduotuvės. Visgi, kai kurie didžiuosiuose prekybose centruose veikiantys prekių ir paslaugų tiekėjai toliau aptarnaus klientus, bet dirbs trumpiau.
Didžioji dalis prekybos tinklams priklausančių parduotuvių nedirbs
„Lidl Lietuva“ atstovė ryšiams su visuomene Lina Skersytė pranešė, kad sekmadienį nedirbs nei viena iš 69 Lietuvoje veikiančių „Lidl“ parduotuvių. Tokį sprendimą „Lidl“ priima jau šeštus metus iš eilės, jis motyvuojamas noru suteikti įmonės darbuotojams galimybę šventes praleisti su šeimos nariais.
„Džiaugiamės, kad jau tapo tradicija, jog gražiausias metų šventes darbuotojai sutinka namuose – pirmąją šv. Velykų dieną jie visą savo dėmesį galės skirti šeimos nariams ir artimiesiems“, – sakė L. Skersytė.
Antrąją šv. Velykų dieną visos „Lidl“ parduotuvės darbą pradės ir baigs įprastu laiku.
Prekybos tinklo „Norfa“ parduotuvės kitokiu grafiku dirbs visą Velykų savaitgalį. Šeštadienį „Norfa“ parduotuvės dirbs tik iki 20 val. Pirmąją Velykų dieną nei viena iš parduotuvių nedirbs, o antrąją šventės dieną parduotuvės darbą pradės vėliau – nuo 9 valandos.
„Maximos“ Prekybos departamento direktorės Liusanos Krivonės teigimu, šventinį sekmadienį „Maximos“ parduotuvės nedirbs visoje Lietuvoje. Visgi, antrąją Velykų dieną darbas vyks įprastai.
„Velykos yra svarbiausia pavasario šventė, kurią minime su artimaisiais, todėl dar prieš keletą metų priėmėme sprendimą, kad visi tinklo darbuotojai Velykų sekmadienį galėtų ilsėtis, skirti laiko sau bei šeimai. Pirkėjus kviečiame šventinius apsipirkimus planuoti iš anksto“, – teigė L. Krivonė.
Įprastos tinklo „Iki“ parduotuvės šventinę dieną nedirbs. Antrąją Velykų dieną visos „Iki“ tinklo parduotuvės dirbs įprasta tvarka.
Anot prekybos įmonių aljanso „Aibė“ atstovų, didžioji dalis tinklui priklausančių parduotuvių tiek pirmąją, tiek antrąją Velykų dieną dirbs. Bet šventės dienomis parduotuvės darbą pradės vėliau ir pabaigs anksčiau.
Velykų sekmadienį dauguma „Rimi“ tinklo parduotuvių bei el. parduotuvė „Rimi.lt“ bus uždarytos, bet veiks 33 budinčios parduotuvės (red.past. tarp kurių ir Ukmergėje dirbanti Rimi), kurios dirbs nuo 10 iki 18 val. Taip pat, tokiu pačiu laiku, pirkėjai galės atsiimti užsakymus prekybos centruose ir „Rimi Drive“ prekių atsiėmimo vietose.
„Siekiame, kad šventinio šeimos stalo patiekalams pritrūkę ingridientų žmonės turėtų galimybę jų įsigyti ir kulinariniai planai nesusijauktų. (…) Šiais metais atsižvelgėme ir į didžiųjų miestų priemiesčių, kurortinių miestų gyventojų poreikius – artimiausia jiems parduotuvė turėtų būti pasiekiama patogiu laiku“, – tikino „Rimi Lietuva“ prekybos centrų valdymo vadovė Irina Miklienė.
Antrąją Velykų dieną prekių atsiėmimas prekybos centruose bei „Rimi Drive“ atsiėmimo vietose bus galimas nuo 9 valandos, o prekės iš „Rimi.lt“ į namus bus pristatomos nuo 10 iki 22 valandos.

Prekybos centras „Vartotojų kooperatyvas” balandžio 9 dieną dirbs nuo 10 iki 15 val.  Balandžio 10 d. nuo 10 iki 17 val.  Tulpiakiemio, Valų ir „Dobilas”  parduotuvės balandžio 9 dieną nedirbs.
Prekybos centras „Senukai” Ukmergėje balandžio 9 d. nedirbs, o balandžio 10 dieną dirbs nuo 9.00 iki 18 val.
Prekybos centras „Ermitažas” Ukmergėje balandžio 9 d. nedirbs, o balandžio 10 dieną dirbs nuo 9.00 iki 18 val.
Prekybos centras „Moki-veži: balandžio 9-10 dienomis nedirbs.
ir vilkmerge.lt inf.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia