Pradinis Lietuvos naujienos „Tėkmė“ deda iš viršaus“ – kviečiame balsuoti už „Mes – bendruomenė“ 2024...

„Tėkmė“ deda iš viršaus“ – kviečiame balsuoti už „Mes – bendruomenė“ 2024 projektus

61
0

Dešimtmetį gyvuojantis „Maximos“ iniciatyvų konkursas „Mes – bendruomenė“ šiemet pakvietė Lietuvos bendruomenes teikti idėjas prasmingam vaikų laisvalaikiui po pamokų. Prie bendruomenių projektų įgyvendinimo „Maxima“ prisidės skirdama 130 tūkst. eurų finansinę paramą.

Šiais metais bendruomenių projektai orientuoti į įvairius įgūdžius lavinančių veiklų organizavimą, kūrybiškumo skatinimą, susibūrimo vietų ar bendrų erdvių įkūrimą, laisvalaikio, sveikatingumo, sporto ar aktyvių veiklų zonų įrengimą, popamokinėms veikloms reikalingos įrangos įsigijimą ir t.t.

Už labiausiai patinkantį projektą balsuoti galima vieną kartą per dieną. Balsavimas vyks iki birželio 13 d. (imtinai).

Internetinis balsavimas sudarys 10 proc. galutinio projektų vertinimo balo.

Projekte dalyvauja ir asociacija „Šeimų bendrystė”, (Tėkmės mokykla), įsikūrusi Ukmergės raj. Pabaiske.

Asociacija „Šeimų bendrystė“/ „Tėkmė“ deda iš viršaus“

„Kiek laiko gyja į asfaltą nubalnoti keliai? Kiek vaikystės atsiminimų apie tai papasakotų šiuolaikinių vaikų tėvai? Pabaiske vaikai, žaisdami krepšinį 2024 metais, irgi gali tai paliudyti. Ar papasakoti istoriją, kaip užkliuvus už besikalančios asfalte pienės prarado kamuolį žaisdami kvadratą“, – sako asociacijos „Šeimų bendrystė“ nariai.

Norėdama suteikti vaikams sparnus „dėti į kašį“ ir saugiai sportuoti, asociacijos „Šeimų bendrystė“ tėvai siekia kurti projektą, kuriuo norima sukurti saugią ir patrauklią sporto erdvę vietos vaikams ir jaunimui aktyviai leisti laisvalaikį.

Projektu planuojama įrengti saugią, šiuolaikinę, specialia danga užklotą sporto aikštelę, kurioje Pabaisko vaikai, jaunuoliai ir jų tėvai galėtų saugiai sportuoti, leisti laisvalaikį ar organizuoti draugiškas rungtynes.

Balsuoti už projektus galite Čia.

maxima.lt

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia