Pradinis Lietuvos naujienos Močiutės kojinės ar gintaras į bet kurį pasaulio kraštą – augant poreikiui,...

Močiutės kojinės ar gintaras į bet kurį pasaulio kraštą – augant poreikiui, „Omniva“ atnaujina tarptautinių siuntų paslaugą

76
0

Ryšių reguliavimo tarnybai (RRT) skelbiant apie šalyje augančias tarptautinių siuntų apimtis, didžiausią paštomatų tinklą Lietuvoje valdanti „Omniva LT“ plėtoja paslaugas. Bendrovė praneša atnaujinusi el. savitarną, kuri leidžia tiek privatiems, tiek ir juridiniams asmenims patogiai per paštomatus siųsti siuntas į 237 skirtingas kryptis.

„Omniva LT“ taip pat netrukus uždarys iki šiol veikusią atskirą tarptautinių siuntų registravimo platformą (tarptautines.omniva.lt), nes šis funkcionalumas integruotas į el. savitarnos sistemą.

„Omniva“ grupės rinkodaros vadovas Vadimas Komarskis

„Tarptautinių siuntų paslaugos atnaujinimą lėmė augantis jos poreikis. RRT duomenimis, per metus tarptautinių siunčiamųjų ir gaunamųjų siuntų skaičius padidėjo atitinkamai 15,9 proc. ir 4,2 procento. Manome, kad šis augimas ir toliau tęsis dėl didėjančio gyventojų mobilumo bei intensyvėjančios globalios prekybos. Aktyvi e-komercija Baltijos šalių regione dar neišpildė savo potencialo, o ir patys verslai tarptautinę prekybą mato kaip vieną iš plėtros galimybių. Siekiame pasiūlyti patogų bei patikimą tarptautinių siuntų pristatymo sprendimą, nes tai yra labai svarbi tarptautinės prekybos dedamoji“, – sako „Omniva“ grupės rinkodaros vadovas Vadimas Komarskis.

Pasak jo, dėl nuolatinių investicijų į paštomatų tinklo plėtrą didinant jų prieinamumą, jie tapo patogiu ir priimtinu sprendimu tiek verslui, tiek privatiems klientams. RRT duomenimis, Lietuvoje paštomatuose atsiimama 60 proc. pašto siuntinių, daugiausia naudojamasi „Omniva LT“ paslaugomis. Bendrovė Lietuvoje valdo 500, o per visas Baltijos šalis – didesnį nei 1230 paštomatų tinklą.

Lietuviški gaminiai giminėms

Kaip rodo tyrimų bendrovės „Norstat“ gegužę atliktas tyrimas, 8 iš 10 Lietuvos gyventojų per pastaruosius metus naudojosi siuntų siuntimo paslaugomis, ir du iš jų siuntė siuntą į užsienį. Populiariausias logistikos partnerio pasirinkimas vietos rinkoje – „Omniva LT“.

„Kaip rodo tyrimas, dažniausiai gyventojai į užsienį siunčia drabužius, aksesuarus, kosmetiką ir ilgai negendančius produktus. Panašu, kad močiutės kojinės ar lietuviškas gintaras keliauja į užjūrį dovanų, o tradiciniai gaminiai neretai pagardina užsienyje gyvenančių tautiečių stalą. Iš tyrimų matome, kad paslauga yra populiari regionuose, todėl su kiekvienu nauju paštomatu ir el. savitarnos patobulinimu, tikime, atnešime svarių pokyčių mūsų klientų įpročiuose“, – pasakoja „Omniva“ grupės rinkodaros vadovas Vadimas Komarskis.

Lietuvos miesteliuose, kuriuose neliko pašto skyriaus, į kurį įprastai žmonės nešdavo siuntas,  didmiesčiuose, kur dėl didelio klientų užimtumo yra sudėtinga kurjeriui ar kitam darbuotojui paduoti siuntą, 24 val. per parą režimu veikiantys paštomatai, eksperto akimis, puikiai prisiderina prie šiuolaikinio kliento poreikių.

Verslams augti padedantys sprendimai

„Omniva LT“ duomenimis, šiuo metu Lietuvos verslai dažniausiai siunčia siuntas Vokietijos, JAV ir Lenkijos kryptimis. Tuo metu estai ir latviai populiariausių krypčių trejetuke mūsų kaimynę keičia Suomija.

„Mūsų verslo klientų apklausa parodė, kad 35 proc. Lietuvos įmonių mato galimybę padidinti pardavimus plečiantis į užsienio rinkas. Maždaug trečdalis (32 proc.) įmonių jau parduoda už Baltijos šalių ribų. Mūsų paslaugos suteikia prieigą prie 237 lokacijų visame pasaulyje, o su nauju Kauno logistikos centru netrukus aptarnaujamų siuntų kiekius būsime pasiruošę padidinti iki 6 kartų – pajėgumai įgalins išskirstyti iki 15 tūkst. siuntų per valandą. Tai leis pagreitinti, suefektyvinti procesą, kas svarbu e-verslams“, – sako „Omniva“ grupės rinkodaros vadovas Vadimas Komarskis.

Iki šiol naudota https://tarptautines.omniva.lt/ platforma bus uždaryta nuo birželio 7 dienos. Šiandien visos paslaugos jau yra patogiai prieinamos elektroninėje „Omniva“ klientų savitarnoje. Per ją paprasčiau registruoti tarptautines siuntas, stebėti siuntos kelionę, suteikiama papildoma galimybė apdrausti siuntą, o kaina nustatoma atsižvelgiant į siuntos parametrus ir pasirinktą paslaugos pobūdį.

Bendrovė „Omniva LT“ valdo didžiausią paštomatų tinklą Lietuvoje, kurį sudaro 500 paštomatų su daugiau nei 65 tūkst. siuntų skyrelių. Bendrovė sukūrė pirmąją lietuvišką išorinę prekių grąžinimo paslaugą. „Omniva LT“ priklauso tarptautinei įmonių grupei „Omniva“, kurią valdo Estijos paštas – AB „Eesti Post“.

omniva.lt

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia