Pradinis Gyvenimas Technologijos SVARBI INFORMACIJA turintiems BOSCH ir SIEMENS dujines virykles

SVARBI INFORMACIJA turintiems BOSCH ir SIEMENS dujines virykles

5541
0

Nuo šiandien prasideda buities technikos gamintojo „Bosch“ saugos kampanija šio prekės ženklo ar „Siemens“ dujinių prietaisų savininkams. Turintys laisvai pastatomas dujines virykles, pagamintas 2006 – 2011 m., ar ant stalo pastatomus „Bosch“ dujinius paviršius, pagamintus 2004 – 2005 m., kviečiami patikrinti savo prietaisą specialiai šiai kampanijai sukurtoje interneto svetainėje www.gascookingsafety.com arba skambinant klientų aptarnavimo tarnybai (numeris Lietuvoje – 8 700 55595).

Gamintojui atlikus nurodytų metų gamybos prietaisų patikrinimą, aptiktas galimas dujų prijungimo jungiamosios detalės defektas, dėl kurio gali pratekėti dujos ir, ypač retais atvejais, galimas sprogimo pavojus. Nors tokios grėsmės tikimybė labai maža, gamintojai kviečia patikrinti savo prietaisus. Jei prietaisas patenka į nurodytą rizikos grupę, pažeista prietaiso detalė bus nemokamai ir kuo skubiau pakeista prietaiso savininko namuose.

Klientų saugumas ir pasitenkinimas yra didžiausi mūsų prioritetai. Visuomet siekiame aukščiausių kokybės standartų, todėl nuolat tikriname savo produktus. Išsamių kontrolinių patikrinimų metu nustatę bet kokių su sauga susijusių problemų, imamės reikiamų priemonių. Būtent toks atvejis pasitaikė šį kartą – 2016 metų gruodžio pabaigoje baigtas išsamus tyrimas parodė galimus kai kurių dujinių prietaisų detalės pažeidimus. Nedelsdami ėmėmės reikiamų veiksmų ir darome viską, kad ši saugumo kampanija pasiektų kiek įmanoma daugiau brokuotų prietaisų savininkų. Labai apgailestaujame, kad klientams tenka susidurti su tokia situacija“, – sako buities technikos gamintojo „Bosch“ ryšių vadovė Maja Wikman Ulrich.

Pasak gamintojo atstovės, nustačius, jog prietaisas yra pažeistas, reikėtų nedelsiant susisiekti su gamintoju nurodytais komunikacijos kanalais ir susitarti dėl įgaliotojo techninės priežiūros specialisto atvykimo. Jis jungiamąją detalę pakeis nemokamai. Po šio pakeitimo gedimas bus visiškai pašalintas. Siekiant visiško saugumo, iki atvykstant specialistui patariama nedelsiant išjungti dujų tiekimą ir nenaudoti prietaiso. Specialistui pakeitus detalę, prietaisas bus visiškai saugus naudoti.

Patikrinti savo prietaisus kviečiami ir tie, kurie jau yra tikrinę savo prietaiso informaciją ir kurių dujų prijungimo jungiamosios detalės anksčiau nereikėjo keisti. Tie, kurie jau yra keitę pažeistą detalę, gali būti ramūs – dujų prijungimo jungiamosios detalės dar kartą keisti nereikia.

Pasak gamintojo, iš viso paveikta apie 170 000 prietaisų, dauguma jų parduota Nyderlanduose, Belgijoje ir Vokietijoje. Lietuvoje „Bosch“ ir „Siemens“ laisvai pastatomų dujinių viryklių parduota apie 5000 vnt., o „Bosch“ ant stalo pastatomų dujinių paviršių – apie 10 vnt. Latvijoje tokių prietaisų iš viso parduota apie 2500 vnt., Estijoje – apie 350 vnt. Saugumo kampanija, pasitelkiant visus įmanomus komunikacijos kanalus, vykdoma visose šalyse, kuriose buvo parduoti galimai brokuoti prietaisai.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia