Pradinis Sportas Kitas sportas Stipriausia rajone Deltuvos seniūnija

Stipriausia rajone Deltuvos seniūnija

3925
0

Kiekvienais metais rajono seniūnijų sportininkai renkasi į Rajono seniūnijų sporto žaidynes, norėdami išsiaiškinti, kurios seniūnijos sportininkai stipriausi. Savo sportines galimybes trikovėje išsiaiškina ir seniūnai. Šiais metais, kaip ir pernai, stipriausia rajone pripažinta Deltuvos seniūnija, seniūnų trikovės nugalėtoja – Šešuolių seniūnė Jolanta Lukšienė.

12 rajono seniūnijų buvo pakviestos varžytis krepšinio, tinklinio, futbolo, stalo teniso, šaškių, šachmatų, smiginio, virvės traukimo ir seniūnų trikovės rungtyse. Vienintelės, Deltuvos seniūnijos, atstovai varžėsi visose rungtyse, o Pabaisko, Veprių ir Žemaitkiemio seniūnijos sportininkų į žaidynes neatsiuntė.

Populiariausias žaidynėse buvo vyrų tinklinis – šioje rungtyje varžėsi 7 komandos. Vyrų krepšinio, šaškių ir smiginio rungtyse varžėsi po šešias komandas. Mažiausiai populiarios buvo moterų krepšinio (2 komandos), senjorų krepšinio (3 komandos) ir futbolo (3 komandos) varžybos.

Daugiausia taškų – 38 surinko ir pirmą vietą iškovojo Deltuvos seniūnija, antri, su 29 taškais – Vidiškių seniūnijos, treti, su 26 taškais – Želvos seniūnijos sportininkai.

Seniūnų trikovėje seniūnams teko mesti baudas, smiginyje svaidyti strėlytes ir kuo taikliau užmesti virveles ant taikinio. Kaip minėta, I-ą vietą, surinkusi 15 taškų, iškovojo Šešuolių seniūnė Jolanta Lukšienė. II-ą vietą, surinkęs 14 taškų užėmė Želvos seniūnas Saulius Rutavičius, trečią, su 12 taškų – Deltuvos seniūnas Gintaras Radzevičius. IV-ą vietą (11 taškų) užėmė Siesikų seniūnas Žilvinas Dirsė, V-ą vietą (7 taškai) Lyduokių seniūnas Vytautas Toliūnas, VI-ą vietą (4 taškai) Vidiškių seniūnas Virgilijus Štaras.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia