Pradinis Sportas Startavo Sporto rėmimo fondo ir Ukmergės rajono savivaldybės lėšomis finansuojamas projektas „Ukmergės...

Startavo Sporto rėmimo fondo ir Ukmergės rajono savivaldybės lėšomis finansuojamas projektas „Ukmergės stadiono futbolo aikštės atnaujinimas“

1143
0

2021 metais Ukmergės sporto centras dalyvavo Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos skelbtame kvietime teikti paraiškas sporto projektams, finansuojamiems Sporto rėmimo fondo lėšomis.

Norime pasidžiaugti, kad sporto centro inicijuotas projektas „Ukmergės stadiono futbolo aikštės atnaujinimas“ (toliau – Projektas) atitiko finansavimui keliamus reikalavimus, paraiška praėjo vertinimo etapus ir buvo atrinkta iš daugybės kitų pateiktų paraiškų.

2021 m. rugpjūčio mėnesį pasirašyta Projekto įgyvendinimo ir finansavimo sutartis Nr. SP2021-1-091.

Pastaruoju metu vis daugiau dėmesio skiriama sporto infrastruktūros gerinimui ir kūrimui visuose Lietuvos regionuose. Tai džiugina ir diktuoja poreikį neatsilikti bei rūpintis sporto aplinkos situacija savame krašte.

Projekto įgyvendinimo metu planuojama atlikti Ukmergės stadiono futbolo aikštės atnaujinimo darbus (aikštės dangos keitimas į dirbtinę žolę, žaidybinė zona 105×68 m, nubraižytos linijos, naujų stacionarių vartų pastatymas).

Siekiama užtikrinti saugią ir kokybišką sporto veiklų aplinką. Numatytoji aikštės danga (sintetinė žolė) bus pritaikyta futbolo bei kitų sporto šakų treniruotėms ir varžyboms, leis aikštę eksploatuoti ir lietingo sezono metu, todėl atitinkamai ilgės sporto bazės prieinamumo trukmė. Norima sudaryti tinkamas sąlygas ir galimybes didinti sportuojančių ir besimankštinančių įvairaus amžiaus žmonių skaičių sporto bazėje. Planuojama, kad turint modernią ir kokybės reikalavimus atitinkančią futbolo aikštę, bus pritraukta įvairesnių sporto šakų ir, kad didės reguliariai sportuojančių asmenų skaičius.

Projekto tikslas – gerinti sąlygas ugdyti fiziškai aktyvią visuomenę, atnaujinant esamą sporto bazės infrastruktūrą.

Tikime, kad projektu bus prisidedama prie fizinio aktyvumo problemų sprendimo. Siekiama sporto infrastruktūrą padaryti prieinamą bet kuriam bendruomenės nariui, sudaryti geresnes ir tinkamesnes sąlygas fiziniam ugdymui, sportavimui, sporto paslaugų plėtojimui.

Bendra projekto vertė – 629 212,98 Eur, iš kurių net 450 000,00 Eur sudaro Sporto rėmimo fondo lėšos. Ukmergės rajono savivaldybės prisidėjimo suma – 179 212,98 Eur.

Numatoma, kad darbų techninis projektas bus parengtas ir suderintas 2022 II ketv. Pačius atnaujinimo darbus planuojama pradėti vykdyti 2022 m. III ketv.

Projekto įgyvendinimo trukmė – iki 2023 m. balandžio mėn.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia