Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Sentimentalus būsto interjeras – 4 svarbūs patarimai

Sentimentalus būsto interjeras – 4 svarbūs patarimai

1266
0

Detalės iš praeities labai dažnai atranda vietos dabartyje. Ir tai yra ypač aktualu bandant sukurti naują sentimentalų savo būsto vidaus interjerą. Tačiau reikia nepamiršti, kad kiekviena sentimentali interjero detalė yra savita ir skirtinga, todėl mes ne visuomet galime tokias detales lengvai įkomponuoti savo kuriamame interjere.

Todėl pateikiame jums 4 svarbius sentimentalaus interjero patarimus, kurie turėtų praversti savo namams suteikiant daugiau jaukumo.

1. Ne kiekvieną sentimentalų daiktą būtina pasilikti

Labai dažnai yra pastebima, kad žmonės sunkiai atsisveikina su sentimentaliomis detalėmis, todėl bėgant laikui jų namai būna kupini daiktų, kurių dauguma visiškai nedera tarpusavyje ir tik užima laisvą vietą. Tai rodo, kad perdėtas sentimentalumas gali pakenkti mūsų būsto interjerui, namuose vyraujančiam jaukumui ir jaučiamam patogumui.

Svarbu suprasti, kad vien tai, jog jūs atsikratysite tam tikro sentimentus jums keliančio daikto, dar nereiškia, kad jūs iš savo atminties turite išbraukti ir prisiminimus apie jį. Vienas labai paprastas, tačiau naudingas patarimas būtų nufotografuoti daiktus, kurie yra sentimentalūs, tačiau nedera jūsų būsto interjere. Tokiu būdu jūs galėsite sukurti prisiminimų knygą, kurią savo namuose saugoti taps kur kas lengviau.

2. Naudokite tik tai, kas yra geriausia

Jau supratote, kad ne kiekvienas sentimentalus dalykas yra vertas užimti svarbią vietą jūsų būsto interjere. Net jei jūs gyvenate erdviame nuosavame name, tai nereiškia, kad turėtumėte savo namus perpildyti gausybe skirtingų interjero detalių. Kuomet atsisakysite nereikalingų interjero detalių, iš likusių sentimentalių daiktų turite atrinkti būtent tuos, kurie yra patys geriausi.

Laisva vieta kiekvieno iš mūsų namuose yra pakankamai ribota, todėl turime ją paskirstyti kuo optimaliau ir efektyviau. Kiekviena sentimentali detalė turi tinkamai įsilieti į bendrą būsto interjerą, jį papildant ir suteikiant jam dar daugiau žavesio. Todėl jei norite, kad jums būtų lengviau atrinkti tinkamiausias sentimentalias interjero detales, būtinai atsižvelkite į jų suderinamumą.

3. Vieneriems metams paslėpkite sentimentalų daiktą

Jei jums yra sunku atsisveikinti su tam tikromis sentimentaliomis detalėmis, kurios šią akimirką yra jūsų būsto interjere, tačiau nelabai dera, pabandykite vieną veiksmingą triuką – vieneriems metams tokias detales paslėpkite. Nustatykite sau priminimą, kad po vienerių metų turėsite jas susigrąžinti. Ir kai ta diena išauš, paklauskite savęs, ar apie tuos daiktus metų bėgyje pagalvojote ir ar buvę prisiminimai iki šiol vis dar yra tokie pat svarbūs ir reikšmingi? Jei atsakymas neigiamas, tuomet jūs suprasite, kokių daiktų savo interjere jūs tikrai nepasigesite ir per ateinančius penkerius ar dešimtį metų.

4. Sentimentalias detales paverskite naudingomis ir derančiomis

Nemaža dalis sentimentalių daiktų būna gana nepraktiški. Tačiau jei jie iš tikrųjų jums yra svarbūs, galite juos paversti naudingais ir derančiais jūsų būsto vidaus interjere. Pavyzdžiui, galbūt jūs turite keletą labai ypatingų ir jums svarbių nuotraukų, tačiau šiuo metu į jas žvelgiate tik vartydami savo nuotraukų albumą arba naudodamiesi kompiuteriu? Jei taip, jums gali pagelbėti šiuolaikinės fotodrobės, kurios jūsų sentimentalioms nuotraukoms suteiks naują gyvenimą ir unikalų pavidalą. Vietoje to, kad tokiomis nuotraukomis grožėtumėtės vos kartą per pusmetį, galėsite jomis mėgautis kasdien!

Ir tai yra tik vienas iš daugelio galimų sprendimų, kai yra kalbama apie sentimentalių dekoro detalių pasirinkimą bei jų pritaikymą mūsų būsto interjere. Todėl nepaisant to, apie kokio tipo detales bebūtų kalbama, joms visuomet galite suteikti naują gyvenimą. Tam tereikia mažumėlės fantazijos ir šiek tiek daugiau pastangų.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia