Šachmatų varžybos skirtos rašytojo Vytauto Petkevičiaus taurei laimėti

980
    0

SDC13560

Gegužės 24 dieną Šiaulių universiteto bibliotekoje vyko šachmatų varžybos skirtos rašytojo Vytauto Petkevičiaus taurei laimėti.

Turnyre dalyvavo 88 vaikai iki vienuolikos metų. Vaikų grupėje iki septynių metų žaidė 18 vaikų. Puikiai sekėsi ukmergiškėms mergaitėms, laimėjo prizines vietas ne tik mergaičių grupėje, bet ir tarp berniukų. Ugnė Šniuikaitė bendroje įskaitoje užemė trečią vietą, o Agnė Mickūnaitė – penktą. Tarp mergaičių atitinkamai pirma ir antra vietos. Liepa Šarkaitė užleido trečią vietą šachmatininkei iš Kretingos Aistei Lengvinaitei, ir liko ketvirta tarp mergaičių.

Kitoje grupėje, vaikų iki devynių  metų , dalyvavo 42 šachmatininkai. Čia geriausiai sekėsi ukmergiškiams Pijui Šlubeliui  ir Jonui Balandžiui, o tarp mergaičių Žiedei Daujadaitei. O vyriausiųjų grupėje iki vienuolikos metų kovėsi 28 šachmatininkai. Artūras Mecelis laimėjo penkias partijas iš septynių ir  užemė ketvirtą vietą. Nugalėtojai buvo apdovanoti Vytauto Petkevičiaus dukters Liudmilos Petkevičiūtės įsteigtais prizais.