Pradinis Sportas Stalo žaidimai Šachmatų turnyras Šventupės kempinge

Šachmatų turnyras Šventupės kempinge

4245
0

Rugsėjo 1 – oji Mokslo ir Žinių diena. Šventupės kaimo kempingo RIVER CAMP administracija ir Šventupės kaimo bendruomenės taryba nutarė šią dieną paminėti šachmatų turnyru. Pasitarėme ir nusprendėme, kad negalime likti abejingi gyvenimui, ateičiai. O ateitis – tai vaikai.

Dalyvių, šachmatininkų, buvo 10, iš jų viena mergaitė Ugnė ir kempingo svečias olandas Nikolas. Nedaug sakysite. Ė, suklydote, o dalyvių vaikai, anūkai, tėvai, seneliai. Vienu žodžiu Šventupės kempinge vyko gyvenimas: kas žaidė šachmatais, kas stebėjo varžybas, kas dūko ant batuto ar paspirtuko, kas dėstė didžiulius šachmatus, kas šiaip bėgiojo po pievelę. Suaugusieji sėdėjo prie kavos puodelio ir vaišinosi bulviniais blynais ir kalbėjo, kalbėjo, kalbėjo, nes buvo apie ką: juk dirbta Šventupėje, gyventa , yra ką prisiminti apie Melioratorių šventes ir visa kita…

O dabar apie turnyrą. Pirmą vietą laimėjo Artūras iš Ukmergės. Ir kaip nelaimės, jei jam padėjo žmona, du sūnūs, dukra ir uošviai! Antrąją vietą laimėjo Stasys iš Šešuolių, o trečiąją Juozas iš Ukmergės.

Sakysite, geriau bulves būtų kasę, užuot niekais užsiiminėję. O mes galvojame kitaip, reikia rasti laiko ir bulves kasti, ir šachmatais žaisti, ir gamta grožėtis, ir niekais užsiiminėti, tai yra ilsėtis, kad mūsų vaikai, anūkai išmoktų ir dirbti, ir ilsėtis, kai saulutė šypsosi, o vasarėlė neskuba užleisti rudeniui savo vietos.

Birutė Stundienė

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia